Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asterix and Obelix [Film me titra shqip] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Asterix and Obelix [Film me titra shqip]

Shko poshtë

Asterix and Obelix [Film me titra shqip] Empty Asterix and Obelix [Film me titra shqip]

Mesazh nga Alberti prej Mon 25 Mar 2013 - 12:45

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.Asteriksi kalon kanalin e Le Manshit per te ndihmuar kushuririn e dyte Antiklimaksin te perballet me Hulio Cezarin dhe te pushtoje Romen.

Burimi: Mosfli

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi