Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asgje nuk ka Kthim... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Asgje nuk ka Kthim...

Shko poshtë

Asgje nuk ka Kthim... Empty Asgje nuk ka Kthim...

Mesazh nga WebMaster prej Sat 11 May 2013 - 19:41

Asgje si me pare ......
Tashme mos thuaj asgje se besimin Tim e vrave ,kohen tende me mua asnjhere se ndave ...
Mos me thuaj cfare ishim qe te ma kujtosh ,e di sa kam vuajtur eshte veshtir ta harrosh ...
Tashme asgje seshte me si me pare mes nesh ,vazhdoj te te dua por me nga une sdo e ndjesh ....


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgje nuk ka Kthim... Empty Re: Asgje nuk ka Kthim...

Mesazh nga Burrelsja prej Fri 17 May 2013 - 7:05

ndaj jeto sot sikur do doje tjetoje neser e nditet ne vazhdim

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgje nuk ka Kthim... Empty Re: Asgje nuk ka Kthim...

Mesazh nga Anakonda prej Thu 23 Oct 2014 - 21:12

jeto sikur cdo dit e neserme esht nje mister e asgje ska me kthim

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asgje nuk ka Kthim... Empty Re: Asgje nuk ka Kthim...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi