Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Poeti shet testikujt për të promovuar librat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Poeti shet testikujt për të promovuar librat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poeti shet testikujt për të promovuar librat

3 posters

Shko poshtë

 Poeti shet testikujt për të promovuar librat Empty Poeti shet testikujt për të promovuar librat

Mesazh nga An0nim Mon 17 Jun 2013 - 3:28

 Poeti shet testikujt për të promovuar librat Raffael-Medina_1745983aNjë poet kolumbian planifikon t’i shesë testikujt e tij për të grumbulluar para për një turne evropian.

Raffael Medina Brochero ka thënë se do t’ia japë testikujt e tij njeriut të parë që do të ofrojë 20.000 dollarë.

Me paratë e fituara, ai dëshiron ta financojë promovimin në Evropë të projektit të tij, “Poezi për paqe në Kolumbi”.

Gjatë rrugëtimit të tij në turneun në Amerikën Jugore, Brochero në disa raste është përballur me vdekjen, pastaj e ka thyer ligjin në pesë shtete të ndryshme dhe është detyruar ta shesë unazën e martesës për të shpërndarë mesazhin e tij përmes poezisë.

Në karrierën e tij 35-vjeçare, poeti kolumbian ka shkruar 11 libra. 

/Shekulli Online/ Përgatiti: E.L/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Poeti shet testikujt për të promovuar librat Empty Re: Poeti shet testikujt për të promovuar librat

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 17 Jun 2013 - 5:19

Po 11 libra qe I paska shkrujt ska ba lek ky?..haha ca sakrifice
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Poeti shet testikujt për të promovuar librat Empty Re: Poeti shet testikujt për të promovuar librat

Mesazh nga Anakonda Mon 17 Jun 2013 - 18:43

co kjo si lexojm e ngjojm mrujt zoti nga trut e kokes

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Poeti shet testikujt për të promovuar librat Empty Re: Poeti shet testikujt për të promovuar librat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi