Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave

2 posters

Shko poshtë

Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave Empty Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Jun 2013 - 7:43

Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave 30l12rc Pytje & Përgjigje Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave Empty Re: Mos E Beso Po Deshe - Koleksionisti i kartolinave - Koleksionisti i monedhave

Mesazh nga Anakonda Mon 17 Jun 2013 - 18:44

mir qe ka gjet ni gjo me kalu kohen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi