Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Trashja e derrave me marihuanë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Trashja e derrave me marihuanë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trashja e derrave me marihuanë

2 posters

Shko poshtë

Trashja e derrave me marihuanë Empty Trashja e derrave me marihuanë

Mesazh nga An0nim Fri 28 Jun 2013 - 9:50

Trashja e derrave me marihuanë F.0627174102504_m
Në Washington të SHBA-ve është duke u diskutuar mundësia e legalizimit të marihuanës me qëllim të përdorimit për disa kritere specifike.
Një fabrikë në Seattle është duke eksperimentuar lidhur me atë që mund të jetë zbulim i madh - duke përdorur marihuanën për të ushqyer derrat, me ç’rast shfrytëzohet efekti i kësaj droge për të shtuar oreksin duke bërë që kafshët të shtojnë në peshë deri në 15 kilogramë.

Pas therjes së derrave, mishi del menjëherë në treg, ndërsa ata që e kanë provuar janë shprehur se nuk ka asnjë gjurmë apo aromë të marihuanës.

Ligji parashikon që mbetjet e marihuanës, të cilat përdoren për ushqyerjen e kafshëve, të bëhen të papërdorshme më tej. /Telegrafi/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Trashja e derrave me marihuanë Empty Re: Trashja e derrave me marihuanë

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Jul 2013 - 6:07

amerikanet o jan tzgjut o jan debila komplet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi