Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto)

Shko poshtë

 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) Empty Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto)

Mesazh nga An0nim Wed 10 Jul 2013 - 2:32

Kudo në botë, besimtarët myslimanë kanë nisur sot agjërimin për muajin e Ramazanit. Në shumë vende të botës, kanë nisur përgatitjet për këtë muaj të shenjtë ku besimtarët i përmbahen disa rregullave që kanë të bëjnë me të ngrënin, kënaqësitë trupore, etj, përmes të cilave arrihet pastrimi i shpirtit.

Kjo shenjë e besimit të fortë në Allah, pritet me gëzim të madh prej besimtarëve myslimanë.

Shikoni se si festojnë këtë muaj të madhërueshëm nga Palestina në Pakistan e në Afganistan përmes 
 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) 3qgh
 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) Twup
 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) 1c7h
 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) 1xmg
 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) Iujo
 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) Kdnb
 Islami në festë, ja përgatitjet për Ramazanin (Foto) C8oi

E mare nga :Ikub.aL
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi