Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A kemi nga Austria knej People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A kemi nga Austria knej People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kemi nga Austria knej

5 posters

Shko poshtë

A kemi nga Austria knej Empty A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Artonn Fri 19 Jul 2013 - 0:00

A kemi nga austria knej
Artonn
Artonn
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kemi nga Austria knej Empty Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga An0nim Fri 19 Jul 2013 - 3:47

Pershendetje,mirese erdhe ne forumin tone!
Ia kalofsh sa me bukur [smile_1]
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kemi nga Austria knej Empty Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga WebMaster Fri 19 Jul 2013 - 5:36

 Mire se ke ardhur  Arton edhe te uroj te kalosh mire ne  shoqerin tone 
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kemi nga Austria knej Empty Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Emona Fri 19 Jul 2013 - 6:09

Arton,Mire se erdhe!
Klm...n'mesin tone A kemi nga Austria knej 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kemi nga Austria knej Empty Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Anakonda Fri 19 Jul 2013 - 21:26

mirserdhe kalofsh sa me bukur ktu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kemi nga Austria knej Empty Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Artonn Tue 23 Jul 2013 - 6:00

faleminderit besoj se me juwe edhe me stafin tuaj do ja kalojm mir
Artonn
Artonn
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kemi nga Austria knej Empty Re: A kemi nga Austria knej

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi