Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foto Që Shëtiti Botën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foto Që Shëtiti Botën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto Që Shëtiti Botën

2 posters

Shko poshtë

Foto Që Shëtiti Botën Empty Foto Që Shëtiti Botën

Mesazh nga An0nim Sat 3 Aug 2013 - 5:51

Foto Që Shëtiti Botën Foto729-211x3001Një foto që po shëtit botën. Bëhet fjalë për një fëmijë nga subkontinenti indian që kishte vizatuar në shpinën e tij numrin 9-të dhe kishte shkruar emrin e Ronaldos.


Kjo foto zgjoi ndjenjat e ish fubollistit më të mirë në botë, duke u interesuar për djaloshin dhe duke i siguruar pajisje të vërteta sportive.

Veç kësaj, mediat botërore në lidhje me këtë fotografi, kanë komentuar edhe për fuqinë e sportit e në veçanti futbollit që ka depërtuar edhe në shoqëritë më të pazhvilluara.Emri i djaloshit nuk është bërë i njohur, por mësohet se vendlinja e tij është provinca Manipur, ku tani “Fenomeni” nëpërmjet programeve të FIFAs ka investuar në ndërtimin e një qendre sportive duke siguruar edhe pajisje sportive për fëmijët.bota-shqip.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto Që Shëtiti Botën Empty Re: Foto Që Shëtiti Botën

Mesazh nga Anakonda Sun 22 Sep 2013 - 3:47

Edhe un e kam qef ronaldon shum prz

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi