Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme

Shko poshtë

Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Empty Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme

Mesazh nga Anakonda Sun 21 Dec 2014 - 1:25

Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Fotografi-t-euml-realizuara-n-euml-lsquo-dy-bot-euml-rsquo-t-euml-ndryshme_hd
Në të njëjtin vend, fotografitë e shkrepura kanë marrë pamjet nga dy natyra të ndryshme.
Kamera gjysmë e vendosur në ujë, ka fotografuar botën ujore dhe pjesën e jashtme duke marrë pamje shumë interesante.
Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Fotografi%20te%20realizuara%20ne%20dy%20bote%20te%20ndryshme%20foto%202

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Empty Re: Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme

Mesazh nga Anakonda Sun 21 Dec 2014 - 1:26

Prej një ylli deti që ri i papenguar e deri tek një gaforre që i ka ngulur sytë kamerës, të gjitha janë nën ujë, ndërsa në pjesën lartë, shihet ambienti i jashtëm i vendit.
Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Fotografi%20te%20realizuara%20ne%20dy%20bote%20te%20ndryshme%20foto%203

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Empty Re: Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme

Mesazh nga Anakonda Sun 21 Dec 2014 - 1:26

Andrew Pearson i ka realizuar këto fotografi, ku ka dashur të tregoj se si duket bota ujore, në vende të caktuara.
Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Fotografi%20te%20realizuara%20ne%20dy%20bote%20te%20ndryshme%20foto%204

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Empty Re: Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme

Mesazh nga Anakonda Sun 21 Dec 2014 - 1:26

Biologu i marinës, të gjitha këto fotografi i ka realizuar në Britani të Madhe, kryesisht në Cornwall dhe Dorset.
Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Fotografi%20te%20realizuara%20ne%20dy%20bote%20te%20ndryshme%20foto%205

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Empty Re: Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme

Mesazh nga Anakonda Sun 21 Dec 2014 - 1:27

“E kanë shumë afër ujin, por njerëzit përtojnë të shikojnë se çfarë jeton në të” ka thënë biologu 32 vjeç, lidhur me këtë set fotografik.
Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Fotografi%20te%20realizuara%20ne%20dy%20bote%20te%20ndryshme%20foto%206
Me anë të këtyre fotografive, ai ka dashur të tregoj se sa e mirë është bota nën ujore, e cila duhet të mbrohet./Telegrafi/

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme Empty Re: Fotografi të realizuara në ‘dy botë’ të ndryshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi