Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga Netedy People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga Netedy People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nga Netedy

5 posters

Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga An0nim Fri 22 Sep 2017 - 8:06

http://forum.netedy.com

Eshte hapur nje platforme e re forumi ( forum.Netedy.com) eshte ne nje mirembajtje te mire dhe ka secili te drejten e fjales.Ju mirepresim te gjitheve. [smile_1]
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga bekimi Tue 26 Sep 2017 - 4:42

Pershendetje antar  te nderuar

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2018 - 3:35

hihihi hihihi hihihi
He se antaret e ktij forumi te gjith aty i ke, vetem se ndryshojn emrat [smile_1]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga An0nim Fri 11 Jan 2019 - 11:23

cfare emri ke ti anakonda :p
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga Shkembi Sat 12 Jan 2019 - 7:14

Ja që spo mundem dot të regjistrohem aty

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga Anakonda Sat 12 Jan 2019 - 7:49

An0nim shkruajti:cfare emri ke ti anakonda :p
Natta:P:D
Kur te kthehet klea une e ti do marrim valixhet:);)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga qershicka Tue 15 Jan 2019 - 7:06

Jo me goca ...Klea eshte si shpirt !Ju ia keni mbajtur forumin gjalle!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga Shkembi Tue 15 Jan 2019 - 10:35

Dikur ka qën shum aktiv forumi, do zoti mblidhemi dhe një her si dikur ti japim gjallëron si dikur. Eja Ariel, Emi, Dajti modh, Dursaku, Emona, Ermelinda, Maksi, Labja, Ana etj, etj ti japim zjarr forumit...


Edituar për herë të fundit nga Shkembi në Wed 16 Jan 2019 - 11:11, edituar 1 herë gjithsej

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga qershicka Tue 15 Jan 2019 - 23:27

Pershendetje 1Po he mo Shkembi ne e themeluam kete forum qe ne 2009 po nuk jane me antaret!Mungon edhe Klea!Anakonda e ka mbajtue !Une disa here kam hyre dhe asnje nuk shoh!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga Anakonda Wed 16 Jan 2019 - 0:55

Shkembi i ke ne forume te tjera;);)
Qershicka edhe pse nuk eshte me forum aktiv serish me pelqen.
Shpresoj te kthehen edhe pse eshte veshtire te kthehen);)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga Shkembi Wed 16 Jan 2019 - 11:10

Ke të drejt qershiç dikur shum aktiv.
Anakonda, në cilat forume? Të paktën këta që kam përmënd sbesoj se ndodhen në forume të tjera...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga Anakonda Wed 16 Jan 2019 - 21:10

Shkembi ii ke ne forume tjera vetem se me nicname tjeter;)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga Shkembi Thu 17 Jan 2019 - 0:49

Ndoshta Anakond, po shumica e atyre që përmënda sbesoj se futen më në forume...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Netedy Empty Re: Pershendetje nga Netedy

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi