Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te jem... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te jem... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dua te jem...

+87
Anakonda
Dori_sweet
leonardo
leta
Moza
Sergio
hoti
Waljaa
xhoni_bravo
Grejza
"KengaIme"
Bukurosh-Djal
qershicka
Ardii
Dua
mimialbanie
kasperi
Poeti Dhimbjes
AniiSaa.!
aLbinna.
Hera
zymer
Bleta
Emona
**Jeta**
V-I-P
sycka
Anonim
LaDescarada
Xrisa
Doktori
Alberti
Onsi
Tonii
Neta E
LADY D
ERMAL
fidani
erviss
koli852
Erjona gerl
matty
policja
Engjelli SHqiptar
krushku
Erika
NIKO
Kavaljeri
emo girl
T_o_n_i
LUANESHA
MIMOZA
embelsira
POETI
Vellai
marinela
ERGI
BARBI
Next
suela
Gjakushi
migena
metis
kleopatra
Alda1
sidorela
Elin
leona
mela
Gerushi
Jola
Erza
Gjakush Tana
Naki
liveboni
rifati
Lot i derdhur
alketa
Aristogata
clod
naploni
Shaban Cakolli
Bukuria shpirterore
CuN@BosS/
gesti
xhoel
WebMaster
91 posters

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Shko poshtë

Dua te jem... Empty Dua te jem...

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Feb 2009 - 12:16

dua te jem ne nje vend te qete 5466


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga xhoel Fri 20 Feb 2009 - 13:23

dua te jem me ty juhjjjjj
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Fri 20 Feb 2009 - 13:27

Dua te jem ne shpirtin e asaj!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga gesti Mon 2 Mar 2009 - 0:00

ay qe jam asnjeri tjeter
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 2 Mar 2009 - 1:25

Dua te jem ne meksike sot
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Bukuria shpirterore Mon 2 Mar 2009 - 1:29

dua te jem ne qiell te jetoi [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 47

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga gesti Mon 2 Mar 2009 - 4:15

dua te jem xhems bon
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Mar 2009 - 5:42

DUA TE JEM VETEM :pse:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 2 Mar 2009 - 5:44

me njeren :oops:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Mar 2009 - 7:01

Dua te jem në pranine e nje enxhulli qe di te te krijoje disponim! Dhe kurre ste lejon verberim!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga WebMaster Mon 2 Mar 2009 - 7:03

:kis: dua te jem me njerin une


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Mar 2009 - 9:52

Edhe pak me prit se do te behem Top Poster ! Mbahu tash ti!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga WebMaster Sun 29 Mar 2009 - 8:43

dua te jem me shoqerin 5466


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 30 Mar 2009 - 1:33

dua te jem aty ku nuk ka dhimbje dhe lot :bobe:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga gesti Mon 30 Mar 2009 - 5:50

dua te jem supermen
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 30 Mar 2009 - 9:14

dua te jem njeri ne kuptimin e plote
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Mar 2009 - 9:16

dua te jem njeri me keto vlera qe kam edhe do jem :bobe:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga naploni Mon 30 Mar 2009 - 10:17

dua te jem me ty tani ne kto momente..
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga clod Mon 30 Mar 2009 - 10:23

dua te jem ne shqipria
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Aristogata Tue 31 Mar 2009 - 0:49

dua te jem ne plazh se me ka marr malli per detin:tepuc:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga alketa Tue 31 Mar 2009 - 3:37

dua te jem me tyyyyyyyyyyyyy
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 31 Mar 2009 - 3:45

do te jem atje ku nuk jam
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga rifati Tue 31 Mar 2009 - 8:56

du te jem atje ku ashte vllaj ime londer
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Wed 1 Apr 2009 - 9:57

dua te jem gjith kshuuu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga rifati Wed 1 Apr 2009 - 10:03

du te jem ne muzike live
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Wed 1 Apr 2009 - 10:04

du te ri en forumm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga rifati Wed 1 Apr 2009 - 10:14

ne londer
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Wed 1 Apr 2009 - 10:22

ketuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu se kam nafak te dal diku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Wed 1 Apr 2009 - 11:35

dua te jem ne nje pyll mes cicerimave te zogjeve me............
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga WebMaster Wed 1 Apr 2009 - 11:38

dua te jemmmmmmmm ne nje vend ku mos te kete asnje


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Wed 1 Apr 2009 - 11:51

do merzitesh....... hahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 1 Apr 2009 - 23:59

dua te jem vet i dyti :king:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Aristogata Thu 2 Apr 2009 - 1:32

dua te jem larg nga te gjith ne nje ishull te pabanuar :pacim:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Thu 2 Apr 2009 - 1:51

edhe une atyyy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Thu 2 Apr 2009 - 2:50

ne Irak
hahahahahaha :vras:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga WebMaster Thu 2 Apr 2009 - 2:54

dua te jem ne athin te motra imeeeee


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Thu 2 Apr 2009 - 2:57

besoj se ketu do jem edhe un juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga WebMaster Thu 2 Apr 2009 - 3:00

dua te jem ne gusht atje juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Vizitor Thu 2 Apr 2009 - 3:04

kue te doj a bardha zemer juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga WebMaster Thu 2 Apr 2009 - 3:08

flm dua te jem afer detit te rri vetem hmmmm juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te jem... Empty Re: Dua te jem...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi