Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se ju gjej ne kete forum People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se ju gjej ne kete forum People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mir se ju gjej ne kete forum

+6
Dita
Tigri i Zi
ERMAL
Gjakushi
WebMaster
meti-dr
10 posters

Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga meti-dr Tue 15 Dec 2009 - 3:17

un jam meti jom nga drenasi ket forum e kom marr nga mesage ne add mir se ju gjeta... [You must be registered and logged in to see this image.]
meti-dr
meti-dr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Dec 2009 - 3:19

meti mire se erdhe ne kete forum,uroj tia kalosh mire me ne mir se ju gjej ne kete forum 8723 mir se ju gjej ne kete forum 8723
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Dec 2009 - 6:44

meti mir se erdhe yllo te uroj argetim te kendshem edhe pse me vonese hahaha puc [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Gjakushi Tue 15 Dec 2009 - 7:14

[You must be registered and logged in to see this image.] Uh ! Sa burkur duken ! Si engjëj! I Gjeta!
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga ERMAL Tue 15 Dec 2009 - 7:22

MIR SE ERDHET TE GJITH [smile_1]
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Tigri i Zi Tue 15 Dec 2009 - 8:36

mirse ju gjeta te gjithve
Tigri i Zi
Tigri i Zi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 103
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Dec 2009 - 8:37

mir se erdhe flori [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Dita Tue 15 Dec 2009 - 8:51

mir seju gjej te gjithve klea pershendetje zemer
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Dec 2009 - 8:52

mir se erdhe ditaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Dita Tue 15 Dec 2009 - 8:53

mir se ju gjej besi
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Miti Tue 15 Dec 2009 - 9:55

Dita mir se ke ardhur ne mesin ton....
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Neta E Tue 15 Dec 2009 - 10:51

meti-dr shkruajti:un jam meti jom nga drenasi ket forum e kom marr nga mesage ne add mir se ju gjeta... [You must be registered and logged in to see this image.]
Mire se erdhe Meti
Ja kalofsh bukur mesh nesh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga ERMAL Tue 15 Dec 2009 - 10:52

mir se erdhe gotika
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Dec 2009 - 10:53

mir se erdhe GOTIKA [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Dec 2009 - 10:54

mir se erdhe gotika
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Gjarperesha Wed 30 Dec 2009 - 21:28

pershendetje edhe mirmengjes nga un gjarperesha
Gjarperesha
Gjarperesha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 130
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Mar 2012 - 18:24

kalofsh mire ne mesin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjej ne kete forum Empty Re: mir se ju gjej ne kete forum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi