Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Flamini huazohet te City? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Flamini huazohet te City? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flamini huazohet te City?

2 posters

Shko poshtë

Flamini huazohet te City? Empty Flamini huazohet te City?

Mesazh nga Alberti Tue 19 Jan 2010 - 2:34

Flamini huazohet te City? F.0119111719872_m





Flamini huazohet te City?

Sipas mediave angleze, Manchester City është në negociata me Milanin për të angazhuar mesfushorin Mathieu Flamini si huazim deri në fund të sezonit.
Spekulohet se Roberto Mancin sërish është kthyer kah Italia në kërkim të përforcimeve të reja dhe se tash ai kërkon mesfushorin francez.
Edhe pse shkrimet e tilla janë ca befasuese pasi në pozitën ku luan Flamini, mesfushor defansiv, City është shumë mirë i mbuluar ndërsa së fundi për këtë pozitë transferoi edhe francezin tjetër Patrick Vieira.
Por Sky Sports News thotë se Flamini mund të luajë edhe si mbrojtës i djathë, që ka tërhequr vëmendjen e ish-trajnerit të Interit./

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flamini huazohet te City? Empty Re: Flamini huazohet te City?

Mesazh nga Vellai Tue 19 Jan 2010 - 2:35

xestika per flaminin
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi