Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kahn: Bayern ka nevoje per nje portier si Buffon People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kahn: Bayern ka nevoje per nje portier si Buffon People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kahn: Bayern ka nevoje per nje portier si Buffon

Shko poshtë

Kahn: Bayern ka nevoje per nje portier si Buffon Empty Kahn: Bayern ka nevoje per nje portier si Buffon

Mesazh nga Erika Wed 20 Jan 2010 - 9:03

Ish portieri i Bayern Munchen dhe kombetares se Gjermanise, Oliver Kahn i ka bere thirrje klubit bavarez te marre portierin italian, Giggi Buffon.


“Bayern ka ambicie te medha dhe kur deshiron te arrish objektiva te larta ke nevoje per nje nga portieret me te mire ne bote”, shprehet Kahn ne nje interviste per gazeten “Sport Bild”.

Nderkohe, skuadra gjermane po interesohet per dy te rinj premtues. Ata jane Manuel Neuer i Schalke 04 dhe Rene Adler i Bayer Leverkusen, por sipas Kahn, asnje nuk mund te zeje vendin e Michael Rensing.
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi