Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq

2 posters

Shko poshtë

Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq Empty Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq

Mesazh nga LaDescarada Sun 24 Jan 2010 - 0:15

Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq

Në prag të takimit derbi përballë Milanit, trajneri i Interit, Jose Mourinho, thotë se ai do të jetë i kënaqur vetëm me fitore.
“Cili është rezultat i mirë për mua? Vetëm fitorja, barazimi nuk do të më kënaqte”, ka thënë Mourinho.
“Ndoshta Milani luan me një filozofi më ndryshe se që ka luajtur më herët, por ne nuk kemi ndryshuar asgjë”, ka shtuar portugezi i pyetur për dallimet në mes dy ekipeve.
Mourinhos do t’i mungojë sulmuesi Samuel Eto’o i cili është në detyrë me kombëtaren, por ai ka në përbërje të rikthyerit Wesley Sneijder, Thiago Motta dhe Souley Mountari.
Strategu i Interit po ashtu i ka dërguar një porosi trajnerit të kombëtares së Italisë, Marcelo Lippi, i cili refuzoi ta vizitojë qendrën stërvitore të nerazurëve, pasi kishte vizituar Milanin.
“Ndoshta Lippi nuk dëshiron të vijë këtu pasi ky vend ia kujton periudhën më të keqe të karrierës së tij”, ka thënë Mourinho, duke aluduar në periudhën kur Lippi u largua nga Interi pas vetëm një javë në sezonin e dytë, pas eliminimit nga Liga e Kampionëve.
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq Empty Re: Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq

Mesazh nga naploni Sun 24 Jan 2010 - 0:32

FORCAAAAA MILAAAAN.. milani do e fitoj kte ndeshje sot edhe do marri dhe kampionatin.,, interi iku per lesh.. juhjjjjj juhjjjjj
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 113
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq Empty Re: Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq

Mesazh nga LaDescarada Sun 24 Jan 2010 - 12:22

naploni shkruajti:FORCAAAAA MILAAAAN.. milani do e fitoj kte ndeshje sot edhe do marri dhe kampionatin.,, interi iku per lesh.. juhjjjjj juhjjjjj

me duket se nuk tu plotesu deshira...heheh INTER 2:0 MILANO
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq Empty Re: Mourinho: Vetëm fitorja më kënaq

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi