Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se erdhe edhe ti neo ,,, People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga WebMaster prej Thu 12 Mar 2009 - 10:52

puc ylli motres mir se na ke ardhur te ka xhan motra puc shpirti :kis:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga clod prej Thu 12 Mar 2009 - 11:03

hahahh sa i mocinur qe jam flm shum per mikprritjen gjithve. Klea??
te dua shum je motra ime mo e mira mo e bukra dhe zdi cer te them lule
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga Erza prej Thu 12 Mar 2009 - 19:29

neo.... Mir se erdhe ne mesin ton
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga Aristogata prej Thu 12 Mar 2009 - 21:10

te kam shum shum shum shum xhan.Te puth fooooooooooooooort neo :kis: lule
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga clod prej Thu 12 Mar 2009 - 23:21

:hi:
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga gesti prej Fri 13 Mar 2009 - 6:28

mir se erdhe tek ne neo
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga rifati prej Fri 13 Mar 2009 - 9:26

persh neooooooo mire se erdhe
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga Gerushi prej Fri 13 Mar 2009 - 9:34

Mire se na erdhe lal
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga rifati prej Fri 13 Mar 2009 - 9:55

PESRH NEO MIRE SE ERDHE
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:10

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe edhe ti neo ,,, Empty Re: mir se erdhe edhe ti neo ,,,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi