Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bankieri xhirohet duke shikuar manekinet lakuriqe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bankieri xhirohet duke shikuar manekinet lakuriqe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bankieri xhirohet duke shikuar manekinet lakuriqe

2 posters

Shko poshtë

Bankieri xhirohet duke shikuar manekinet lakuriqe Empty Bankieri xhirohet duke shikuar manekinet lakuriqe

Mesazh nga Alberti Sun 7 Feb 2010 - 0:16

Bankieri xhirohet duke shikuar manekinet lakuriqe F.0204150225502_m

Derisa kolegu i tij jepte intervistë për kanalin televiziv Channel 7, një bankier austriak është kapur nga kamera duke shikuar foto gjysmëlakuriqe të modeles Miranda Kerr në kompjuter.
Xhirimi i bërë në kompaninë Macquarie Private Wealth, shumë shpejt është bërë i popullarizuar në internet, gjë që nuk i ka pëlqyer aspak kësaj kompanie.
Bankieri nuk ka qenë as i vetëdijshëm se ishte në fokus të kamerave, derisa kolegu i tij fliste para gazetarëve – gjë të cilën e kishte kuptuar në fund të intervistës.
Zëdhënësi i programit Channel 7 ka thënë se në kompaninë Macquarie janë shprehur shumë të brengosur për këtë gjë – ndërsa disa media kanë raportuar se ky person tashmë është përjashtuar nga puna.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bankieri xhirohet duke shikuar manekinet lakuriqe Empty Re: Bankieri xhirohet duke shikuar manekinet lakuriqe

Mesazh nga Anakonda Thu 12 Apr 2012 - 4:35

pupupu cfare punetori paska qene............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi