Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga WebMaster prej Wed 18 Mar 2009 - 0:16

MIR SE ERDHET NE KLEA LOVE FORUM
JU UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM TE GJITHVE
FLM QE U RREGJISTRUAT RRESPEKTE KLEA


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Wed 18 Mar 2009 - 12:19, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Mar 2009 - 9:36

Mire se ju gjeta Princesh ! vec tjerash me pelqen firma jote.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga Gerushi prej Wed 18 Mar 2009 - 9:38

Mire se erdhe RRONA :hi:
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2009 - 9:44

Rona paq kemben e lehte yllo mire se na erdhe
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga WebMaster prej Wed 18 Mar 2009 - 12:22

MIR SE NA ERDHET TE GJITH JU UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM TE GJITHVE :kis:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Mar 2009 - 12:23

Tani ia qelluat. Le te jete nje teme per mirseardhje per te gjithe!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga ZWILLING-BOY prej Wed 18 Mar 2009 - 12:27

ojj zot i madh..ishalla po mesohem ketu heheheh .
ZWILLING-BOY
ZWILLING-BOY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : kosovo
Postime Postime : 4
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/03/2009
Hobi Hobi : vallzimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Mar 2009 - 12:29

flm lali je i rrespektum nga ana ime
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga WebMaster prej Wed 18 Mar 2009 - 12:30

mir se erdhet mo lali rrespekte nga ana ime


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga ZWILLING-BOY prej Wed 18 Mar 2009 - 12:35

oooo zoti te dhaft shendet hehe per respektin qe po ma ben e di e di gjithnje e kam pas nga ty respektin.....shpresoj te bejm nje gje interesantene kete web tendin dhe tkesh sukseset me te mira ne jeten tende private dhe ate familjare
gjdo gje e embel dhe e bukur te jet per ty nga ana e nje bukuroshi KOSOVAR-yllo
ZWILLING-BOY
ZWILLING-BOY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : kosovo
Postime Postime : 4
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/03/2009
Hobi Hobi : vallzimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga WebMaster prej Wed 18 Mar 2009 - 12:37

:kis: flm shum mir se ke ardhur yllo


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:09

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY Empty Re: mir se erdhe RRONA GENTI ZWILLING-BOY

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi