Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Publikohen raportet për UFO-t dhe dukuritë misterioze People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Publikohen raportet për UFO-t dhe dukuritë misterioze People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Publikohen raportet për UFO-t dhe dukuritë misterioze

2 posters

Shko poshtë

Publikohen raportet për UFO-t dhe dukuritë misterioze Empty Publikohen raportet për UFO-t dhe dukuritë misterioze

Mesazh nga Alberti Fri 19 Feb 2010 - 4:23

Publikohen raportet për UFO-t dhe dukuritë misterioze

Ministria Britanike e Mbrojtjes publikoi raportet ku ndërmjet tjerash përmenden takimet e afërta me jashtëtokësorët, objektet e paidentifikuara fluturuese, si dhe sëmundjet e pazakonta të njerëzve që u takuan me jashtëtokësorët. Këto të dhëna janë ruajtur në një fshehtësi të madhe prej vitit 1009 deri më 2000.
Në 6000 faqe raport që Ministria e Mbrojtjes e Britanisë i publikoi për opinionin, janë përshkruar qindra raste të përvojave të çuditshme të njerëzve, të cilët pohojnë se kanë parë objekte të paidentifikuara fluturuese të formave dhe madhësive të ndryshme, si dhe një dritë të çuditshme në tërë Britaninë e Madhe.
Në dokumentet e publikuara përmendet edhe ngjarja kur policët nga Bostoni dhe Skegnessi në Lincolnshire panë dhe incizuan një UFO. Policia menjëherë lajmëroi rojën e kufirit e cila i njoftoi të gjitha anijet. Në të njëjtën kohë radari regjistroi një zhurmë të fortë e cila “dridhi” Bostonin.
Kjo është vetëm njëra nga qindra ngjarje të cilat janë raportuar në Polici, Ushtri ose Qeverinë e Britanisë së Madhe. Ekspertët thonë se përshkrimet për objektet e paidentifikuara fluturuese, format dhe madhësitë kanë ndryshuar për gjysmë shekulli.
Vitet e fundit njerëzit thonë se kanë parë objekte të paidentifikuara në formë trekëndëshi të cilat shkëlqejnë, derisa në periudhën prej vitit 1940 deri më 1950, njerëzit rrëfenin kryesisht se kanë parë UFO në formë të pjatave ose disqeve fluturuese.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Publikohen raportet për UFO-t dhe dukuritë misterioze Empty Re: Publikohen raportet për UFO-t dhe dukuritë misterioze

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 4:51

si shum te famshem po behen keta ufo ne vendin tone
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi