Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga WebMaster prej Fri 10 Apr 2009 - 10:23

lule mi se erdhe KOSOVARJA ne mesin tone te uroi tja kalosh sa me mire ne mesin tone


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Apr 2009 - 10:26

FLM dhe mire se ju gjeta motra dhe vellezer te gjakut tim. :pacim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga WebMaster prej Fri 10 Apr 2009 - 10:28

mir se erdhe yllo te uroi argtim te kendshem ne KLEA LOVE lule


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga Gerushi prej Fri 10 Apr 2009 - 10:30

kosovare-moj shkruajti:FLM dhe mire se ju gjeta motra dhe vellezer te gjakut tim. :pacim:
juhjjjjj Mir se na erdhe :kis:
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Apr 2009 - 10:38

flm,flm,ngrohtesi dhe knaqesi e veqante ne mesin tuaj,shume pershendetje per te gjithe ,shpresoj se do e kalojme bukur.

pershendetje edhe njehere dhe flm mikpritjes shqiptare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga Naki prej Fri 10 Apr 2009 - 10:41

Mire se na gjete kosovarja moj juhjjjjj
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Apr 2009 - 10:45

më keni bëre nderë dhe mikpritje të ngrohtë ,kjo më detyron të ndihem sikur në familjen time.

flm Naki dhe mire se ju gjeta
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga WebMaster prej Fri 10 Apr 2009 - 10:54

je gjithmon e mirpritur yllo ne kete forum


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Apr 2009 - 19:35

mir se na aerdhe en oden e shqipris, me perzirje kosovareee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga rifati prej Sat 11 Apr 2009 - 3:09

MIRE SE ERDHE KOSOVARE
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga Vizitor prej Sat 11 Apr 2009 - 3:40

Flm rifati dhe mire se te gjeta ,shpresoj se qenka atmosfere e mire dhe do ia kalojme bukur ke kete forum!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga rifati prej Sat 11 Apr 2009 - 8:16

pa tjete qe ka atmosfer te mire


te uroje te mir a dhe argetim te kendeshem
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:08

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME Empty Re: MIR SE ERDHE KOSOVARJA IME

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi