Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjeli me tri pula vrasin dhelprën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjeli me tri pula vrasin dhelprën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjeli me tri pula vrasin dhelprën

Shko poshtë

Gjeli me tri pula vrasin dhelprën Empty Gjeli me tri pula vrasin dhelprën

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 7:31

Katër pula luftarake refuzuan të bëhen pula pa krye, dhe cokatën deri në vdekje dhelprën - e cila gjatë natës u fut në kotecin e tyre, në Essex të Britanisë.

Pronarja e pulave, Michelle Cordell e gjeti dhelprën të ngordhur në mëngjes, me lëndime në kokë, derisa po shkonte t’i mblidhte vezët.

Duket se gjeli Dude kishte udhëhequr “të dashurat” e tij, Izzy, Pongo dhe Pecky në luftën kundër predatorit. “Jam shokuar. Të gjitha pulat ishin mirë, por dhelpra kishte ngordhur”, tha Michelle dhe shtoi se dera ku pulat kanë çerdhen ishte rrëzuar dhe qëndronte e shtrirë përtokë afër kokës së dhelprës.

“Mendoj se pulat e kanë lëvizur derën e cila e ka goditur dhelprën në kokë, e më pas e kanë cokatur në kokë. Dhelpra ishte e rritur, ndërsa Dude dhe Izzy janë zogj të mëdhenj”, tha pronarja dhe shtoi se Dude është një mbrojtës i mirë i kotecit, i cili nga një zog u shndërrua në një vrasës të vërtetë.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjeli me tri pula vrasin dhelprën Empty Re: Gjeli me tri pula vrasin dhelprën

Mesazh nga Anakonda Mon 9 Apr 2012 - 4:15

vrasje teper e rralle me then te drejten
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi