Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje

4 posters

Shko poshtë

Pershendetje Empty Pershendetje

Mesazh nga Deni Sun 7 Mar 2010 - 6:32

pershendetje te dashur forumista sapo e pashe kete forum ne nje forum tjeter si face partner edhe mendova te futem jam deni nga shijaku i durrsit [You must be registered and logged in to see this image.]
Deni
Deni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 6
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Mar 2010 - 6:45

pershendetje o ylli i forumit dhe llokumi jon Pershendetje 8723
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Mar 2010 - 6:47

mir se erdhe deni ne mesin ton te deshiroj argetim te konshum Pershendetje 553393
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Alberti Sun 7 Mar 2010 - 9:56

Mire se ki ardh, kalofshe mire me ne!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga GENTA Sun 7 Mar 2010 - 9:57

pershendetje mir se ke ardh deni
GENTA
GENTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 99
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Mar 2012 - 18:01

kalofsh bukur ne shoqerin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi