Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bendtner: Ishte dita ime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bendtner: Ishte dita ime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bendtner: Ishte dita ime

Shko poshtë

Bendtner: Ishte dita ime Empty Bendtner: Ishte dita ime

Mesazh nga Alberti Wed 10 Mar 2010 - 2:41

Heroi i Arsenalit, Nicklas Bendtner, ka thënë se gjërat thjesht shkuan në favor të tij, pasi lojtari shënoi hat-trick në fitoren 5-0 ndaj Portos në kuadër të Ligës së Kampionëve.
Danezi ishte një lojtar krejt tjetër nga ai që ishte në takimin e të shtunës kundër Burnleyt, pasi mbrëmë shfrytëzoi me kujdes rastet që kishte.
“Çdo herë kur luaj një ndeshje, e lë atë prapa sapo ajo të përfundojë. Ndonjëherë është një prej atyre ditëve të mira dhe sot ishte e duhura. Jam i lumtur me tre golat e mi, por nesër vazhdojmë më tej. Ishte mirë të shënojmë herët në ndeshje, por nuk e di nëse kjo ndikoi në lojën time”, ka thënë Bendtner për Sky Sports 2./

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi