Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpirtrat në shishe shiten në ankand 1.500 euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpirtrat në shishe shiten në ankand 1.500 euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpirtrat në shishe shiten në ankand 1.500 euro

2 posters

Shko poshtë

Shpirtrat në shishe shiten në ankand 1.500 euro Empty Shpirtrat në shishe shiten në ankand 1.500 euro

Mesazh nga Alberti Wed 10 Mar 2010 - 2:46

Dy shpirtra në shishe janë shitur nëpërmjet ankandit në internet për 2.800 dollarë të Zelandës së Re (rreth 1.500 euro) shkruan të martën gazeta londineze “Telegraph”.
Shpirtrat, të mbyllur në dy shishe qelqi, i nxori në shitje Avie Woodbury nga Christchurch, në Ishullin Jugor të Zelandës së Re.
Ajo sqaroi se shpirtrat janë kapur gjatë kohës së ekzorcizmit në shtëpinë e saj, dhe se shishet pas kësaj janë mbushur me ujë të shenjtë për ta “dobësuar pak fuqinë e shpirtrave”.
Në shishe gjendet shpirti i një burri plak i cili jetoi në shtëpi gjatë viteve 20-të të shekullit
të kaluark dhe një shpirt i trazuar i një vajze e cila u paraqit gjatë seancës së ftesës së shpirtrave.
Ankandi i pazakontë tërhoqi vëmendjen e rreth 200.000 kureshtarëve, disa prej të cilëve kanë lënë edhe komentet e tyre qesharak si ky: “Edhe unë në shtëpinë time i kam dy shpirtra në shishe. Mendoj se quhen Jim Beam dhe Johnnie Walker”.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpirtrat në shishe shiten në ankand 1.500 euro Empty Re: Shpirtrat në shishe shiten në ankand 1.500 euro

Mesazh nga Anakonda Sun 8 Apr 2012 - 17:22

qyqa none,po kto te trembkan dhe jo me ti mbash afer
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi