Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nusja nxiti rrahje masive People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nusja nxiti rrahje masive People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nusja nxiti rrahje masive

2 posters

Shko poshtë

Nusja nxiti rrahje masive Empty Nusja nxiti rrahje masive

Mesazh nga Alberti Sat 13 Mar 2010 - 0:22

Nusja nxiti rrahje masive F.0311131826443_m


Nusja nxiti rrahje masive

Në një dyqan të fustaneve të nusërisë në Detroit një nuse e re nxiti rrahje masive për shkak të fustanit të cilin pronari nuk dëshiroi ta qepte, e tërë kjo u incizua edhe në kamerë.
Nusja kërcënoi pronarin e dyqanit se i fejuari i saj do ta vrasë, nëse nuk ia qep fustanin. Pronari i dyqanit ka dëgjuar shpesh të tilla kërcënime, por kjo nuse e kishte seriozisht.
Pak më vonë u kthye së bashku me të fejuarin dhe dy djem të fortë, të cilët menjëherë bën realitet kërcënimet e saj.
Dy familjet, të fejuarit dhe dyqanxhinjtë, u rrahën në mes të dyqanit. Si në ndonjë film vestern, njerëzit i hidheshin njëri-tjetrit, kërcitnin grushtet, bile edhe kukullat model për veshje u përdorën si armë.
Policia arriti shumë vonë për ta parandaluar dëmin prej 20.000 dollarëve, por tre kryesit e veprës penale u arrestuan.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nusja nxiti rrahje masive Empty Re: Nusja nxiti rrahje masive

Mesazh nga Anakonda Sat 7 Apr 2012 - 18:49

kjo qenka terroriste,cfare nusje(tranvestit ndoshta)
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi