Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Grejza prej Sun 2 May 2010 - 4:49

Hello..Ju përshëndes Gjithve..
Unë Jam Grejza dhe pasi shëtita Lule më lule U lodha dhe erdha të pushoj dhe të arghëtohem me ju këtu...
Vendbanimin: nuk Mund ta përcaktoj ,sepse çdoherë jam në Fluturim...
Datlindja: nuk e mbaj mend sepse ende se kam festuar asnjë datlindje..
Hobbi: Fluturimi Lule Më lule ...


Ju Uroj çdo të mirë.... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Binni prej Sun 2 May 2010 - 4:52

Grejza shkruajti:Hello..Ju përshëndes Gjithve..
Unë Jam Grejza dhe pasi shëtita Lule më lule U lodha dhe erdha të pushoj dhe të arghëtohem me ju këtu...
Vendbanimin: nuk Mund ta përcaktoj ,sepse çdoherë jam në Fluturim...
Datlindja: nuk e mbaj mend sepse ende se kam festuar asnjë datlindje..
Hobbi: Fluturimi Lule Më lule ...


Ju Uroj çdo të mirë.... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


ahahahaha Mire Se Erdheee Tek Forumi Yn Turoj Tja Kalosh Sa Ma Mire Ne Mesin Ton..Edhe Ishallahaa Ta Bjen Zoti Te Flutorosh Najhere Mbasi Paske Deshire Kaq Shum :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: ....!!
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Vizitor prej Sun 2 May 2010 - 4:54

Grejza mir se erdhe ne mesin ton besoj se eki stacionin e fundit ne ket forum se pse ashtu asht shoqria ketu besoj se
bindesh dhe vet Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 16826
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Bleta prej Sun 2 May 2010 - 4:56

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Grejza prej Sun 2 May 2010 - 4:58

Bleta shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Gjithashtu edhe ti [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Binni prej Sun 2 May 2010 - 5:01

smiley_birra 783317 00037016
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Vizitor prej Sun 2 May 2010 - 5:07

qohem ne kemb grezjes dhe bletes dhe ju deshiroj mirse erdhet ne mesin ton
gresja Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 8723 bletja

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 16826 Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 17722
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Grejza prej Sun 2 May 2010 - 5:10

4Ever Na Dyja hahahhahahha [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Vizitor prej Sun 2 May 2010 - 5:16

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 59915 grezja Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 646833 Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 947908
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Babilonasi prej Sun 2 May 2010 - 5:45

Kalo mire ne mesin ton
Babilonasi
Babilonasi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 98
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Emona prej Sun 2 May 2010 - 6:28

Pershendetjee Enderuar Mi se ka ardh! Kalofsh mir !

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Vizitor prej Sun 2 May 2010 - 6:31

mire se erdhe e shpresojm te pelqej kjo shoqeri Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 59915
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga WebMaster prej Sun 2 May 2010 - 9:11

Pershendetje Grejza mire se ke ardhur ne kete shoqeri te urojme argetim te kendshem me rrespekt Klea Love


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Grejza prej Mon 3 May 2010 - 7:50

Flm te gjithve... Kaloni mire dhe ju... [You must be registered and logged in to see this image.]
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Tonii prej Mon 3 May 2010 - 7:56

pse e keni edituar postimin tim nuk ishte jash teme. un e di qe editohen vetem postimet jasht teme
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga WebMaster prej Mon 3 May 2010 - 8:08

haha tonii duhet ti japesh mire se ardhjen yllo edhe stafi e ka edituar per kete ,,pa keqkuptime tonii e kan pare qe eshte jasht teme ajo qe ke thene asgje tjeter

Mire se erdhe Grejza


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Tonii prej Mon 3 May 2010 - 8:11

po nuk dua te cohem ne kemb ajo mirse te vi amundem ta pershendes ulur kshtu me pelqen dhe nuk esht fare jash teme, per servilat po ndoshta esht jasht teme
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Binni prej Mon 3 May 2010 - 8:13

TONII shkruajti:pse e keni edituar postimin tim nuk ishte jash teme. un e di qe editohen vetem postimet jasht teme

Secili Postime Qe Eshte Jashte Teme Do Editohet Nga Une ......Edhe Toni Mos Pyte Ne Tema Kur Ki Dica Qe Te Doket Qe Eshte E Padrejt Bej Lajmrim Tek Antaret Ose Shkruaj Sttaffit Ne Pmmm Ok
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Tonii prej Mon 3 May 2010 - 8:17

nuk ishte fare jasht teme shiko titullin e temes shiko dhe postimin tim ndryshon vetem tek pohimi dhe tek mohimi i deshires per tu cuar figurativisht ne kemb si qenka jash teme
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga WebMaster prej Mon 3 May 2010 - 8:29

Tonii te kerkoj falje une per kete gje ,kujdesni per heret e tjera postimet vetem kur jan ofendues edhe jasht teme


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga **Jeta** prej Mon 3 May 2010 - 9:28

GREJZA...te uroj mir se ardhje ne mesin ton...shpresoj se do ja kalosh mir ketu.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Vizitor prej Mon 3 May 2010 - 9:30

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 682485 gatitu Grejza pa gajle,vec me te djathten hyr Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) 682485
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Alberti prej Mon 3 May 2010 - 9:32

Mire se erdhe, qaste te kendshme me ne, ne kemb jemi!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Grejza prej Tue 4 May 2010 - 4:13

Hahaha FLM shumë Nuk e di c'paska Ndodhur këtu veq Nuk ka qenë arsya vërtet me u qu ne këmb për Mua thjesht një shaka ,po si duket e keqkuptuar..sidoçoft Flm gjithve per Mirëpritjen.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga WebMaster prej Tue 4 May 2010 - 4:16

Mire se ke ardhur yllo te uroj tja kalosh sa me mire [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Vizitor prej Tue 4 May 2010 - 4:18

qohuni ne kombem se hyni kjo siper hahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Polici prej Fri 7 May 2010 - 7:08

Hajde me kembe te mbare kush ka ardhur ne kte forum
Polici
Polici
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne sherbim te shtetit
Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/11/2009
Hobi Hobi : polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Grejza prej Thu 13 May 2010 - 6:17

Polici shkruajti:Hajde me kembe te mbare kush ka ardhur ne kte forum
Unë Kam Ardhur :P
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga WebMaster prej Thu 13 May 2010 - 6:18

po ku je ti se ne u quam ne kembe po nuk ishe haha mire se erdhe


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Grejza prej Thu 13 May 2010 - 6:34

U tu bo me ardh Me rrshiti Këmba dhe u Rrëzova ,Po vij Vijunë Hahaha:D
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Bleta prej Thu 13 May 2010 - 6:37

[You must be registered and logged in to see this link.] a bën të ulemi tani se jemi lodhë tu ndejt në këmb :P
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga V-I-P prej Thu 13 May 2010 - 6:38

Qyqa ri mami kjo qenka grejz e fluturoka lule me lule!! :msn3: un e dija qe vetem bletet fluturojn neper lule qaj
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Grejza prej Thu 13 May 2010 - 7:04

Princi e shehe sa mire mesove edhe dishka te re...:P:P

Bleta Ulu syne se po lodhesh...:P
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga V-I-P prej Thu 13 May 2010 - 7:05

jo jo me mir nuk po mirrem me ty se ti kenke vrasese iiiiiii moj mami sa frik frike
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Grejza prej Thu 13 May 2010 - 8:58

Hahahah Mos ke frig se Kur te ritesh te Vras ty se njeher je i vogel :P:P:P::P
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Thu 13 May 2010 - 9:05

une po te priti ne kembe,po mos u vono [You must be registered and logged in to see this image.]
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga aleksander prej Fri 14 May 2010 - 7:00

KUR TE NA VISH NDONJEHERE KETEJ NGA UNE JO VETEM QE DOTE NGRIHEM NE KEMBE POR DO TA SHIKOSH VETE QE SKE PER TU ZHGENJYER..... fiori010

aleksander
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 16
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2010
Mosha Mosha : 51

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Anakonda prej Wed 7 Mar 2012 - 4:19

Kalofsh sa me bukur ne shoqerin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Bukurosh-Djal prej Fri 14 Sep 2012 - 3:48

HELLO MOTRUSH
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :) Empty Re: Qohuni Në Këmb Se erdh Grejza :)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi