Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

+3
LaDescarada
ELINA
Alberti
7 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 6:50

First topic message reminder :

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Flamur10

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 6:59

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 1qnbch

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 6:59

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 2njfr85

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 6:59

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Dlnbec

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:00

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 I7921l

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:02

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Jp9dv4

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:02

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 311kjsj

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:02

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 290u04j

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:03

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 20szi2p

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:03

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 20szi2p

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:03

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Atkvnt

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:03

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 A9qn9w

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:04

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 142g2dy

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Emona Tue 4 May 2010 - 23:30

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 23rr0vn

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 11bur9s

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Ou8npy :36_3_15:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Melaqja Thu 13 May 2010 - 1:31

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Diteneflamurit15

Melaqja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'Dashnii....
Postime Postime : 218
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2010
Hobi Hobi : My dream is to fly...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 24 Dec 2010 - 3:09

Tema zhvendoset tek Fotogaleria Shqiptare...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 22:38

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Une_Besoj_ne_Kombin_Shqiptar%7E0

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 22:39

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Thumb_252515_195468667171585_179656902086095_595552_3854916_n

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 22:39

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Normal_Copy_of_Flag_of_Kosovo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga LaDescarada Tue 15 May 2012 - 2:43

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 05593869447c2eaf6189801098e519bdb7cee4f5_full
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga LaDescarada Tue 15 May 2012 - 2:44

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Normal_shqiponja_ne_fluturim
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga LaDescarada Tue 15 May 2012 - 2:44

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Shqiponja_2
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga LaDescarada Tue 15 May 2012 - 2:46

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Tifozat-kuq-e-zi
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga LaDescarada Tue 15 May 2012 - 2:48

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 524680_396182553739177_364332676924165_1373897_1328151597_n
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare - Faqe 2 Empty Re: Simboli i Shqipërisë, flamuri dhe shqiponja dy krenare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi