Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Trashëgimtarja e pasur i lë qenve miliona dollarë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Trashëgimtarja e pasur i lë qenve miliona dollarë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trashëgimtarja e pasur i lë qenve miliona dollarë

2 posters

Shko poshtë

Trashëgimtarja e pasur i lë qenve miliona dollarë  Empty Trashëgimtarja e pasur i lë qenve miliona dollarë

Mesazh nga Alberti Wed 23 Jun 2010 - 11:42

Trashëgimtarja e pasur i lë qenve miliona dollarë  Thumbnail.php?file=20_qen4_188991771

Gail Posner ka vdekur në moshën 68 vjeçare, dhe megjithëse pas vetit ka lënë djalin dhe familjen, shtëpinë në vlerë prej 8 milionë dollarë dhe 3 milionë në bankë i ka lënë qenve. Djali Bret Carr tani po përpiqet që përmes gjykatës të marrë paratë, pasi që thotë se stafi i nënës së tij “ia pastroi trurin” që paratë “t’ia lë qenit”.

Me testament, Carrit i janë lënë vetëm 600 mijë dollarë.

Qeni Conchita së bashku me dy qen tjerë, kënaqen çdo ditë në vilën në vlerë prej 8 milionë dollarë, personelin që i shëtit 24 orë në ditë dhe gjerdanëve nga 10 000 dollarë, transmeton Mondo.

Posner nga babai ka trashëguar pasurinë në vlerë prej 50 milionë dollarë, por para sëmundjes ishte e sëmurë, në depresion dhe merrte ilaçe. Djali i saj thotë se personeli e kishte bindur që paratë t’ia linte qenve, për t’i marrë për vete.

Përndryshe, Posner i ka lënë truprojave të saj gjithsej 12 milionë dollarë, ndërsa trajnerit personal 1.3 milionë dollarë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Trashëgimtarja e pasur i lë qenve miliona dollarë  Empty Re: Trashëgimtarja e pasur i lë qenve miliona dollarë

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 19:23

cfare fati paskan patur qente
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi