Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila eshte arsyeja? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila eshte arsyeja? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cila eshte arsyeja?

+5
enis
Yll Qielli
WebMaster
Selda
Arabela
9 posters

Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Arabela Mon 7 Mar 2011 - 9:35

si e shpjegoni renien ne dashuri te nje te sapodashuruare apo sapofejuare me dike ne virtualitet dhe perdor gjithe kohen pa kriter per kete gje ne vend qe te gjej kenaqesine ne realitet??quhet ky fenomen valle normal??? 432965 432965 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Arabela Tue 8 Mar 2011 - 7:48

?????????????????????????????????????????? pa fjale eee???ashtu ngela dhe une 432965 432965 por kalon kalon :10578: :10578:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 7:50

arabela meqe e hape ti kyt teme naqe dhe meqe dhe ti je pjese e ketij virtualiteti nuk e jep a para shpjegim qe ta vazhdojme na te tjeret me fole geeegge
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 7:54

Arabela ndjenjiat nuk komandohen thjesht ndjek ate qe zemra te thote qofte realitet qofte virtualitet ..dikur klea ka perjetuar nje gje te tille isha dashuruar me dike qe nuk ishte fati im apo i atite jam munduar ta perjetoj ..po thjeshte ajo histori me ka dhene shum lendime ..jam e sinqerte u mundoja qe ne realitet te lidhesha me dike qe te perjetoja nje dashuri dita dites por eshte veshtire kur te hyn dikush ne zemer ..edhe pse tani un ndjehem e lumtur me dike tjeter ..prandaj ndjekni zemren edhe ajo do ju shpie aty ku deshiron....
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Arabela Tue 8 Mar 2011 - 7:56

Selda shkruajti:arabela meqe e hape ti kyt teme naqe dhe meqe dhe ti je pjese e ketij virtualiteti nuk e jep a para shpjegim qe ta vazhdojme na te tjeret me fole geeegge
une ngeli cdo dite e me shume pa fjale te betohem duke verejtur kete fenomen,,prandaj e solla pyetjen ketu ,,se pastaj une nuk hy aq sa juve ne virtualitet 432965 432965 rrespekte rrespekte
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 12:26

njenjat jane gjaja ma e paster ne ket dynja te felliqun qe rrine te fhsehura ne dhe nuk munet me i prek askush dhe pse shpesh here munohen me na i vra dhe me na preh krahet por vjen momenti dhe ringjlallen prape nuk e kam dite deri me sot se cfare do thoshte ndienja virtualiteti se nuk e kisha provu por per nji dicka jam e sigurte qe jane aq te forta sa ne rrealitet dhe jane me tebukura dhe me te ankosme sepse e dashuron njeriun qe ke larg e adhuron e menon e imagjinon dhe vun ma shume per ate njeri kush e provon do me kuptoje
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Yll Qielli Tue 8 Mar 2011 - 12:36

Arabela shkruajti:si e shpjegoni renien ne dashuri te nje te sapodashuruare apo sapofejuare me dike ne virtualitet dhe perdor gjithe kohen pa kriter per kete gje ne vend qe te gjej kenaqesine ne realitet??quhet ky fenomen valle normal??? Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339
une skuptova azgje ketu sidomos kete te fundit per ke jan puthjet si gje pa lidhje,,
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Arabela Wed 9 Mar 2011 - 6:58

Selda shkruajti:njenjat jane gjaja ma e paster ne ket dynja te felliqun qe rrine te fhsehura ne dhe nuk munet me i prek askush dhe pse shpesh here munohen me na i vra dhe me na preh krahet por vjen momenti dhe ringjlallen prape nuk e kam dite deri me sot se cfare do thoshte ndienja virtualiteti se nuk e kisha provu por per nji dicka jam e sigurte qe jane aq te forta sa ne rrealitet dhe jane me tebukura dhe me te ankosme sepse e dashuron njeriun qe ke larg e adhuron e menon e imagjinon dhe vun ma shume per ate njeri kush e provon do me kuptoje

me duket sikur nuk e ke lexuar dhe aq sakte pyetjen time,,,sepse nuk flas ne pyetjen time per lindje ndjenjash mes dy njerezve te lire
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Arabela Wed 9 Mar 2011 - 6:59

emanuelita shkruajti:
Arabela shkruajti:si e shpjegoni renien ne dashuri te nje te sapodashuruare apo sapofejuare me dike ne virtualitet dhe perdor gjithe kohen pa kriter per kete gje ne vend qe te gjej kenaqesine ne realitet??quhet ky fenomen valle normal??? Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339
une skuptova azgje ketu sidomos kete te fundit per ke jan puthjet si gje pa lidhje,,

puthje per mundimin qe more te pergjigjesh 432965 432965 432965 432965 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga enis Wed 9 Mar 2011 - 7:06

cila eshte arsyja qe sot qe eshte hera e dyte qe hyj ne kete forum po ndihem si ne shtepin time?
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga bobi 10 Wed 9 Mar 2011 - 7:06

Teme e bukur e shtruar nga ju Arabela.

Secili mund te flase e shkruaj sikurse e shikon apo ndien,por kur lexova komentin e nje shkrimtarje mjaft me reputacion edhe madje e degjuar ne lidhje me dashurine e virtualitetit me beri skeptik Cila eshte arsyeja? 668312

Ajo e kish perjetuar,,,,,,,,sikurse shprehej,edhe madje disa vjecare,edhe si perfundim sikurse kryesisht ndodh(i perket virtualitetit).

Gjithkund lind nje arsye-nje mundesi,edhe ajo varet nga secili si do ta menaxhoje.

Besoj se shumkush me kupton,edhe pse preferoj ta le mjergull postimin.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Mar 2011 - 7:07

Selda shkruajti:njenjat jane gjaja ma e paster ne ket dynja te felliqun qe rrine te fhsehura ne dhe nuk munet me i prek askush dhe pse shpesh here munohen me na i vra dhe me na preh krahet por vjen momenti dhe ringjlallen prape nuk e kam dite deri me sot se cfare do thoshte ndienja virtualiteti se nuk e kisha provu por per nji dicka jam e sigurte qe jane aq te forta sa ne rrealitet dhe jane me tebukura dhe me te ankosme sepse e dashuron njeriun qe ke larg e adhuron e menon e imagjinon dhe vun ma shume per ate njeri kush e provon do me kuptoje
.. ke thone sakte naqe,, skam as ca i shtoj as ca ti heq .. 432965 432965 432965 trendafila trendafila trendafila
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Daku Wed 9 Mar 2011 - 7:37

Kjo po ju ndodh juve si fenomen apo e ke vene re tek te tjeret.

1- Quhet Flirtim
2-Pakenaqesi ne lidhjen qe kane
3-Tallje /kalim kohe qe ty apo te tjereve ju jep pershtypjen sikur e do.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Arabela Wed 9 Mar 2011 - 8:53

[quote="bobi 10"]Teme e bukur e shtruar nga ju Arabela.

Secili mund te flase e shkruaj sikurse e shikon apo ndien,por kur lexova komentin e nje shkrimtarje mjaft me reputacion edhe madje e degjuar ne lidhje me dashurine e virtualitetit me beri skeptik Cila eshte arsyeja? 668312

Ajo e kish perjetuar,,,,,,,,sikurse shprehej,edhe madje disa vjecare,edhe si perfundim sikurse kryesisht ndodh(i perket virtualitetit).

Gjithkund lind nje arsye-nje mundesi,edhe ajo varet nga secili si do ta menaxhoje.

Besoj se shumkush me kupton,edhe pse preferoj ta le mjergull postimin.[/quote ti çun me dukesh sikur flet me te hedhura,,,dhe kjo menyre te foluri as nuk pelqehet ,as nuk ndihmon :fiori074:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Arabela Wed 9 Mar 2011 - 8:55

Daku shkruajti:Kjo po ju ndodh juve si fenomen apo e ke vene re tek te tjeret.

1- Quhet Flirtim
2-Pakenaqesi ne lidhjen qe kane
3-Tallje /kalim kohe qe ty apo te tjereve ju jep pershtypjen sikur e do.

une nuk jam e fejuar ,keshtu qe jo qesh qesh qesh qesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 9 Mar 2011 - 8:56

Arabela shkruajti:
emanuelita shkruajti:
Arabela shkruajti:si e shpjegoni renien ne dashuri te nje te sapodashuruare apo sapofejuare me dike ne virtualitet dhe perdor gjithe kohen pa kriter per kete gje ne vend qe te gjej kenaqesine ne realitet??quhet ky fenomen valle normal??? Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339
une skuptova azgje ketu sidomos kete te fundit per ke jan puthjet si gje pa lidhje,,

puthje per mundimin qe more te pergjigjesh Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339
une nuk u pergjigja se skam kuptuar akoma 432965 432965
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Arabela Wed 9 Mar 2011 - 9:03

emanuelita shkruajti:
Arabela shkruajti:
emanuelita shkruajti:
Arabela shkruajti:si e shpjegoni renien ne dashuri te nje te sapodashuruare apo sapofejuare me dike ne virtualitet dhe perdor gjithe kohen pa kriter per kete gje ne vend qe te gjej kenaqesine ne realitet??quhet ky fenomen valle normal??? Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339
une skuptova azgje ketu sidomos kete te fundit per ke jan puthjet si gje pa lidhje,,

puthje per mundimin qe more te pergjigjesh Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339 Cila eshte arsyeja? 555339
une nuk u pergjigja se skam kuptuar akoma 432965 432965
epo dhe une nuk di ta them ndryshe geeegge :thankyou: :thankyou:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Mar 2011 - 9:04

[quote="bobi 10"]Teme e bukur e shtruar nga ju Arabela.

Secili mund te flase e shkruaj sikurse e shikon apo ndien,por kur lexova komentin e nje shkrimtarje mjaft me reputacion edhe madje e degjuar ne lidhje me dashurine e virtualitetit me beri skeptik Cila eshte arsyeja? 668312

Ajo e kish perjetuar,,,,,,,,sikurse shprehej,edhe madje disa vjecare,edhe si perfundim sikurse kryesisht ndodh(i perket virtualitetit).

Gjithkund lind nje arsye-nje mundesi,edhe ajo varet nga secili si do ta menaxhoje.

Besoj se shumkush me kupton,edhe pse preferoj ta le mjergull postimin.[/quote ti çun me dukesh sikur flet me te hedhura,,,dhe kjo menyre te foluri as nuk pelqehet ,as nuk ndihmon :fiori074:

Arabela ketu te gjithe kemi nje emer edhe mundesh te shprehesh mendimin tend duke ju drejtuar me emer edhe jo me nje fare menyre ironie nese ste pelqen mendimi i ti pse i pergjigjesh atehere
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Arabela Wed 9 Mar 2011 - 9:07

[quote="Klea@Love"]
bobi 10 shkruajti:Teme e bukur e shtruar nga ju Arabela.

Secili mund te flase e shkruaj sikurse e shikon apo ndien,por kur lexova komentin e nje shkrimtarje mjaft me reputacion edhe madje e degjuar ne lidhje me dashurine e virtualitetit me beri skeptik Cila eshte arsyeja? 668312

Ajo e kish perjetuar,,,,,,,,sikurse shprehej,edhe madje disa vjecare,edhe si perfundim sikurse kryesisht ndodh(i perket virtualitetit).

Gjithkund lind nje arsye-nje mundesi,edhe ajo varet nga secili si do ta menaxhoje.

Besoj se shumkush me kupton,edhe pse preferoj ta le mjergull postimin.[/quote ti çun me dukesh sikur flet me te hedhura,,,dhe kjo menyre te foluri as nuk pelqehet ,as nuk ndihmon :fiori074:

Arabela ketu te gjithe kemi nje emer edhe mundesh te shprehesh mendimin tend duke ju drejtuar me emer edhe jo me nje fare menyre ironie nese ste pelqen mendimi i ti pse i pergjigjesh atehere

eshte e mira qe te kemi pergjigje sqaruese ,,,qe ndihmojne,, por jo pergjigje qe luajene misterin :pershendetje,, duhaniiiii
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Mar 2011 - 9:08

Arabela perderisa e ke len edhe ti mister kete teme edhe kur e ke hapur ske dhene asnje lloj shpjegimi se si e mendon ti normale qe mister do jete edhe per te tjere lali
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 9 Mar 2011 - 9:12

te bej nje pyetje une ty Arabela nga je?kot per kuriozitet
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga bobi 10 Wed 9 Mar 2011 - 9:20

[quote="Arabela"]
Klea@Love shkruajti:
bobi 10 shkruajti:Teme e bukur e shtruar nga ju Arabela.

Secili mund te flase e shkruaj sikurse e shikon apo ndien,por kur lexova komentin e nje shkrimtarje mjaft me reputacion edhe madje e degjuar ne lidhje me dashurine e virtualitetit me beri skeptik Cila eshte arsyeja? 668312

Ajo e kish perjetuar,,,,,,,,sikurse shprehej,edhe madje disa vjecare,edhe si perfundim sikurse kryesisht ndodh(i perket virtualitetit).

Gjithkund lind nje arsye-nje mundesi,edhe ajo varet nga secili si do ta menaxhoje.

Besoj se shumkush me kupton,edhe pse preferoj ta le mjergull postimin.[/quote ti çun me dukesh sikur flet me te hedhura,,,dhe kjo menyre te foluri as nuk pelqehet ,as nuk ndihmon :fiori074:

Arabela ketu te gjithe kemi nje emer edhe mundesh te shprehesh mendimin tend duke ju drejtuar me emer edhe jo me nje fare menyre ironie nese ste pelqen mendimi i ti pse i pergjigjesh atehere

eshte e mira qe te kemi pergjigje sqaruese ,,,qe ndihmojne,, por jo pergjigje qe luajene misterin :pershendetje,, duhaniiiii

Ti vashe.
Une nuk luaj misterin aspak,edhe ate mjergullen qe lashe,nuk e le pa qellim.
Nqs kupton dicka qe une e kisha per tu tallur,s'mund ta ndaloj sigurisht,por as t'ju filloj te them justifikime,sepse nqs do ish per loje e tallje kisha mynyre tjeter qe mund ta kuptoje shume me lehte.

Si mund te vazhdonte postimi im nuk me perket mua,por secilit qe mund ta lexoje,edhe kuptoje nqs interesohet.

''GJITHKUND LIND NJE ARSYE,EDHE NJE MUNDESI NJOHJE QOFTE NE SHKOLLE NE CEREMONI TE NDRYSHME,NE RRUGE,NE TLF,EDHE NEPERMJET POSTES ELEKTRONIKE.

Nqs dikujt i ndodh,edhe ndien e kerkon ta vazhdoje ''PSE JO,,.

C'mim e konkluzion nxjerr ne realitet duke e pare ,por ja qe ndjenja fillon edhe ne virtualitet.

Mirembetsh
Une jam Bobi 10
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Mar 2012 - 3:15

Mendoj se eshte thjesht nje fiksim i momentit,sepse nuk mund te quhet dashuri e sinqerte.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte arsyeja? Empty Re: Cila eshte arsyeja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi