Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetëvendosje: S’do t’ia thyejmë dhëmbët Thaçit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetëvendosje: S’do t’ia thyejmë dhëmbët Thaçit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vetëvendosje: S’do t’ia thyejmë dhëmbët Thaçit

2 posters

Shko poshtë

Vetëvendosje: S’do t’ia thyejmë dhëmbët Thaçit  Empty Vetëvendosje: S’do t’ia thyejmë dhëmbët Thaçit

Mesazh nga Binni Wed 6 Jul 2011 - 23:53

Anëtari i lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca tha të enjten se kjo lëvizje nuk do t’ia thyejë dhëmbët kryeministrit Hashim Thaçi, por sipas tij, qëllimi i Vetëvendosjes është që t’ia thyejë konceptet politike të cilat janë të dëmshme për Kosovën.
Konjufca në një konferencë për gazetarë tha se e akuzoi Thaçin se ka bërë marrëveshje me Serbinë, të cilat e degradojnë shtetin e pavarur të Kosovës.
Sipas tij, delegacioni i Kosovës iu ka përgjigjur kërkesave të Serbisë dhe këtë, sipas tij, Thaçi e bën me qëllim që të qëndrojë në pushtet.
Përfundimi i këtyre negociatave, sipas kësaj lëvizje i dha Serbisë atë që nuk i takon, dhe ia mohoi Kosovës atë që i takon.
Sipas lëvizjes Vetëvendosje këto marrëveshje janë brenda Rezolutës 1244.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetëvendosje: S’do t’ia thyejmë dhëmbët Thaçit  Empty Re: Vetëvendosje: S’do t’ia thyejmë dhëmbët Thaçit

Mesazh nga Emona Thu 7 Jul 2011 - 0:26

Pffffffff,Car Idiotashhhhhhhhhhhh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi