Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Syte e Tu,,,,,

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Sun 27 Sep 2009 - 11:20

First topic message reminder :

Syte e tu kur enderrova
Shume i ngjanin detit blu
Kur u zhyta thelle ne ta
Mire te njoha edhe ty.

Ishin sy shume te vegjel,
por qe flisnin shume e shume.
Nga shkelqimi i tyre i rreme,
u verbova,e shkreta une.

Kush pas meje ata i njohu,
mua shpejt me dha te drejte.
Ata sy shume hileqare
S'mund te pasqyrojne nje det.
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1550
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Syt e tu

Mesazh nga qershicka prej Wed 30 Dec 2009 - 8:07

Syte


Syte flasin me shume se cdo gje
Ata dine gjuhen e zemres
Thellesive ju mbajne celsat
E derdhin jashte ato cka mbledhin brenda

Ja syte e tu dje qene te trembur
Si qielli nga rete vrenjtur
Ndersa sot ata jane te qeshur
Si pranvere me gjelberim veshur.

Une di t'i njoh te gjithe llojet e syve
Qofshin te zinj apo te gjelber
Une jetoj me gezimin dhe shqetesimin
E njerezve qe kane zemer.
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1550
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:27

syte e tu i dua shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:34

SHPREHIN GEZIM
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:36

syte e tu duken te lodhur shum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:37

TREGOJNE SINQERITET
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:39

me verejn cdo minute
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga felix prej Wed 30 Dec 2009 - 8:44

SYT E TU JAN SHUM TE BUKUR
felix
felix
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 131
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/06/2009
Mosha Mosha : 29

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:45

syte e tu i shoh sot per here te pare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:46

nuk shofin dot deri ktu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:47

syte e tu dicka me fshejne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:52

thone te verteten
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:52

syte e tu me mallengjejne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:53

me te bukurit ne dynja ftu ftu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:55

syte e tu si kam pare asnjehere
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:56

syte e tu te kaltra si bluza e irakliut
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:58

syte e tu me kuptojne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:58

syte e tu asnjihere skam per ti harru
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 8:59

syte e tu presin eriken te vi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:00

nuk thojn te verteten
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:01

syte e tu me genjejne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:02

skan nevoj per syze dielli se dhe diellin e verbojne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:03

syte e tu ngjajn me syte e mi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:04

shofin mire se kush po vjen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:05

syte e tu e pane menjehere
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:05

syte e tu ma ndollen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:06

syte e tu e deshen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Erika prej Wed 30 Dec 2009 - 9:07

syte e tu me bjen te cmendem
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : studente

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:07

jane per te vrare degjove vera
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:09

syte e tu kerkonim mi dreqe,a erdhe ahahhaah
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:10

pse ishin pa rrimel sot?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Erika prej Wed 30 Dec 2009 - 9:10

syte e dikujt nga forumi me cmendin e di ti vera
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : studente

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:11

syte e tu e di qe cmenden per ate por sesht ketu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:12

vera jane njisoj si te atij ilir tanas
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Erika prej Wed 30 Dec 2009 - 9:12

ste e mi jan vec te tijat
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : studente

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:13

syte e erikes i perkasin atij stefan
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:15

i perkasin atij po per syt e mij rradha ka vajt deri ke vardhari
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:16

syte e tua sme shohin mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:17

as mua po e di tu qe syte e mij shofin eriken prandaj nuk te shofin ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009 - 9:19

syte e tu zhgenjehen lehte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Fri 1 Jan 2010 - 11:32

Syte e tu ...sa te shkruar jane!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1550
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi