Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje Familje e Lumtur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje Familje e Lumtur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje Familje e Lumtur

2 posters

Shko poshtë

Nje Familje e Lumtur Empty Nje Familje e Lumtur

Mesazh nga WebMaster Fri 27 Apr 2012 - 11:12

2.Per nje jete me te lumtur, si i keshilloni familjet?

3.Nese ne nje familje po dominon rremuja e katastrofa morale e sociale, si do e keshillonit qe te arrijne lumturine familjare apo bashkeshortore?

4.Si te kerkohet idealja apo ideali qe ne jete te jetojne si shpirta binjak te lumtur me njeri tjetrin?

5.Si te jetojme te qete me femijet tane te edukuar, dhe si t'i edukojme?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje Familje e Lumtur Empty Re: Nje Familje e Lumtur

Mesazh nga Anakonda Fri 27 Apr 2012 - 20:47

mendoj qe nje familje e lumtur sduhet te ket konfliktre mes tyre,te mos ket xhelozi dhe sherr.Un mendoj qe nje familje te mos ket sherre si nga ana bashkeshortore apo ajo sociale;nsese duam te jetojm te lumtur sduhet te kerkojm njerezit ideal por ti bejm te tille;mendoj se idealja eshte nje familje ku mbnizoteron komunikimi,gezimi dhe harmonia
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi