Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur?

4 posters

Shko poshtë

Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur? Empty Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur?

Mesazh nga T_o_n_i Wed 7 Nov 2012 - 23:46

Nëse mendoni se llogaria e zbrazët në bankë do t’ua tkurrë jetën seksuale deri- diku edhe keni të drejtë. Të hollat ndoshta nuk mund ta blejnë dashurinë, por do t’ua mundësojnë një jetë më të pasur seksuale.
Rreth 70% e milionerëve, të cilët gjatë vitit 2011 kishin marrë pjesë në një hulumtim, kanë deklaruar se kënaqen në jetën e tyre seksuale. Rreth 63% e këtyre milionerëve kanë bërë të ditur se pasuria të cilën posedojnë ua ka mundësuar që të kenë ‘seks më të mirë’, të cilët këtë e kanë definuar me numrin e partnerëve dhe me marrëdhëniet seksuale. Në krahasim me meshkujt, 88% e femrave ka deklaruar se të hollat apo pasuria të cilën ato posedojnë ju ka mundësuar të kenë jetë më të mirë seksuale.

Të hollat në masë të madhe lirojnë njerëzit pres stresit, duke ju ofruar ndjenjën e stabilitetit, sidomos tek femrat milionere. Marrëdhënia me një mashkull të pasur gjithashtu mundet ta përmirësojë cilësinë e seksit, së paku tek femrat. Por, shpeshherë ndodh që të hollat të ndikojnë në ndryshimin e njërit partner. Sipas psikologut, Justin Lehmiller, njerëzit e pasur shpeshherë kanë mungesë morali dhe nuk janë të sinqertë.

Hulumtimet po ashtu kanë vërtetuar se pushteti dhe pasuria ndërlidhen me tradhtinë. Edhe pse të hollat mund të blejnë më shumë partnerë seksi, ato nuk munden ta blejnë dashurinë. “Blerja e seksit nuk mundet ta bëjë të lumtur nevojën fizike dhe psikike të njeriut”, thotë Lemiller.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur? Empty Re: Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur?

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 6:04

je farewww je farewww je farewww cti bosh se mu asnjona smbon tlumtur lol
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur? Empty Re: Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur?

Mesazh nga Arabela Thu 8 Nov 2012 - 7:26

Burrrelsja shkruajti: je farewww je farewww je farewww cti bosh se mu asnjona smbon tlumtur lol
po te pakten a e di se cfare te bent e lumtur??? :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur? Empty Re: Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur?

Mesazh nga Maksi Thu 8 Nov 2012 - 7:28

sexy
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur? Empty Re: Seksi apo të hollat: çfarë ju bën më të lumtur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi