Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arten, hakerat e largojne nga muzika People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arten, hakerat e largojne nga muzika People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arten, hakerat e largojne nga muzika

2 posters

Shko poshtë

Arten, hakerat e largojne nga muzika Empty Arten, hakerat e largojne nga muzika

Mesazh nga WebMaster Thu 20 Jun 2013 - 5:47

Në fan page e saj në Facebook, shumë fansa e morën si të vërtetë lajmin se këngëtarja Arta Bajrami do të largohet nga muzika, pasi në të ishte ishte shkruar se do ta linte muzikën një herë e përgjigthmonë.E në fakt ne kontaktuam me producentin dhe vëllanë e saj Don Arbas, ku shpjegoi se ky ishte një mashtrim nga ana e disa hakerave që kishin thyer faqen e saj dhe kishin dhënë këtë lajm të pavërtetë.Po fansat dhe jo vetëm por edhe të tjerët këtë lajm të rremë e morën si një humbje për muzikën RnB, pasi është e vërtetë që ajo është një nga femrat e para shqiptare që ka sjellë një stil interesant në muzikën RnB, dhe kohë më parë ajo ka premtuar se do ti rikthehet sërisht stilit të saj të parë./Maksim Gjokaj/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arten, hakerat e largojne nga muzika Empty Re: Arten, hakerat e largojne nga muzika

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Jun 2013 - 18:08

eh se mos ka dit kjo me knuu
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi