Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus

Shko poshtë

Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus

Mesazh nga An0nim prej Sat 18 Jan 2014 - 6:50

Shumë rrallë ndodh të shohim politikanë apo biznesmenë të udhëtojnë me mjetet e transportit publik. Ditën e djeshme, ish-kryeministrja e Kroacisë i ka befasuar të gjithë qytetarët kroatë, teksa u shfaq në autobus, në mes të Zagrebit. Në foto tregohet Jadranka Kosor e cila shkon në punë me autobus, dhe si duket kjo gjë nuk është aspak problem për të, pasi në foto duket e buzëqeshur dhe mjaft e lirshme. Ajo ka marrë autobusin e linjës që të çon nga sheshi kryesor i Zagrebit në lagjen Gornji Grad.

/Shekulli Online/ E.B./
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus

Mesazh nga Anakonda prej Sun 9 Feb 2014 - 22:09

kriza ben tveten
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi