Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Politika People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Politika People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Thu 21 Oct 2021 - 2:52

Politika


 • Politika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Politika Shqiptare


  Politika Shqiptare
  Të merresh me politikë, do të thotë të kesh në dorë dhe të merresh me fate njerëzish. Ah kjo politika vend do e vend s'gjen, xhepat i mban bosh ne publik e plot ne privat. Pa më thoni o shokë: vallë a do të ecë vendi ynë nën petkun e politikës që ka pushtuar mendjet e ndritura shqipe. Mendime mbi jetën politike shqiptare dhe ç'do gjë tjetër me politikën do të keni mundësinë ti trajtoni në këtë nënforum...

  103 Temat
  272 Mesazhet
  Mon 20 Jan 2014 - 9:48
  An0nim Kanuni, tashmë si kod i stigmatizimit social
 • Politika e Jashtme


  Politika e JashtmeKëtu do të keni mundësin që të bashkëbisedoni gjithçka në lidhje me politiken e jashtme neëpër botë...
  22 Temat
  61 Mesazhet
  Sun 3 Jun 2012 - 17:36
  Anakonda Greqia pas gjashtë javësh falimenton?

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur