Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjuhë dhe Letërsi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjuhë dhe Letërsi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 31 Jan 2023 - 21:29

Gjuhë dhe Letërsi


 • Gjuhë dhe Letërsi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Gjuha Shqipe


  Gjuha Shqipe

  Gjuha Shqipe sa e mirë, sa e ëmbël, sa e dlirë... Kjo pra është gjuha jonë amtare, ndaj këtu mundemi të trajtojmë tema të ndryshme ne lidhje me gjuhën, rregullat drejtshkrimore dhe sintaksore të saj...


  51 Temat
  454 Mesazhet
  Thu 23 Oct 2014 - 3:48
  Anakonda Historia e Gjuhës Shqipe
 • Letërsia Shqiptare


  Letërsia ShqiptareKëtu mund të postoni gjithçka për letërsin shqiptare edhe për autorët tanë.
  Veprat dhe shkrimtarët më në zë shqiptarë. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre, shkrime dhe informacione nga historia e letersise, biografi shkrimtarësh. Shkrime prozaike dhe poetike nga shkrimtarë shqiptarë nëpër kohëra...

  718 Temat
  12596 Mesazhet
  Fri 5 Jul 2019 - 9:33
  Anakonda Syte e Tu,,,,,
 • Poezi dhe Tregime


  Poezi dhe TregimeKetu mund te shkruani poezite tuaja, poezi te poeteve dhe shkrimtareve te ndryshem Shqiptare neper dekada e gjer ne ditet e sotme...
  379 Temat
  9246 Mesazhet
  Fri 5 Jul 2019 - 9:33
  Anakonda Syte e Tu,,,,,
 • Letërsi Botërore


  Letërsi BotëroreKëtu do të të keni mundësin që të bashkëbisedoni me njeri tjetrin për gjithçka që ka të bëj me letërsin e huaj. Shkrimtarët e huaj dhe veprat e tyre ndër dekada të ndyshme kohore...
  53 Temat
  612 Mesazhet
  Fri 23 Jan 2015 - 23:40
  Anakonda Poezi Spanjolle të Shekullit XX
 • Recently shared images


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur