Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Poezi dhe Tregime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Poezi dhe Tregime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Wed 8 Feb 2023 - 5:11

Poezi dhe Tregime

 • Temë e re & Kryetemë
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  1, 2, ... , 7, 8nga qershicka
  287 Përgjigjet
  9448 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 5 Jul 2019 - 9:33
 •  
  1, 2nga Vizitor
  65 Përgjigjet
  4540 Shikime
  Shkembi Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 3 Feb 2019 - 7:39
 •  
  1, 2nga qershicka
  43 Përgjigjet
  3595 Shikime
  Shkembi Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 18 Jan 2019 - 10:50
 •  
  nga WebMaster
  21 Përgjigjet
  1009 Shikime
  Shkembi Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Wed 16 Jan 2019 - 10:42
 •  
  nga Anakonda
  0 Përgjigjet
  879 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Wed 27 Apr 2016 - 21:17
 •  
  1, 2, 3nga e panjohura
  80 Përgjigjet
  3747 Shikime
  e panjohura Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 5 Dec 2015 - 7:24
 •  
  nga Poeti Dhimbjes
  0 Përgjigjet
  483 Shikime
  Poeti Dhimbjes Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 17 Nov 2015 - 4:16
 •  
  nga Anakonda
  16 Përgjigjet
  530 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 25 Sep 2015 - 4:06
 •  
  nga Anakonda
  26 Përgjigjet
  781 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 21 Jun 2015 - 5:05
 •  
  nga Anakonda
  0 Përgjigjet
  434 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 21 Jun 2015 - 4:36
 •  
  nga Anakonda
  0 Përgjigjet
  403 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 21 Jun 2015 - 4:33
 •  
  nga Anakonda
  0 Përgjigjet
  464 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 21 Jun 2015 - 4:31
 •  
  nga Anakonda
  0 Përgjigjet
  529 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 21 Jun 2015 - 4:28
 •  
  1, 2nga dajti modh
  43 Përgjigjet
  2133 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Mon 16 Mar 2015 - 3:47
 •  
  nga Anakonda
  5 Përgjigjet
  511 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 3 Jan 2015 - 23:28
 •  
  nga Anakonda
  0 Përgjigjet
  508 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Thu 1 Jan 2015 - 5:40
 •  
  nga Anakonda
  7 Përgjigjet
  604 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Thu 1 Jan 2015 - 5:39
 •  
  1, 2nga xheladin HAMZA
  59 Përgjigjet
  2928 Shikime
  xheladin HAMZA Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Thu 4 Dec 2014 - 1:50
 •  
  nga WebMaster
  14 Përgjigjet
  1597 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:56
 •  
  nga WebMaster
  25 Përgjigjet
  2167 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:49
 •  
  nga Sexi
  11 Përgjigjet
  3015 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:44
 •  
  nga Alberti
  14 Përgjigjet
  1002 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:39
 •  
  nga Alberti
  16 Përgjigjet
  1625 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:33
 •  
  1, 2, 3nga WebMaster
  99 Përgjigjet
  2579 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:31
 •  
  1, 2nga Alberti
  54 Përgjigjet
  1438 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:29
 •  
  nga Aristogata
  2 Përgjigjet
  1105 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:14
 •  
  1, 2, ... , 5, 6nga WebMaster
  230 Përgjigjet
  5207 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:14
 •  
  nga Alberti
  17 Përgjigjet
  824 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:03
 •  
  nga Alberti
  37 Përgjigjet
  1512 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:02
 •  
  nga WebMaster
  9 Përgjigjet
  681 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:01
 •  
  nga Shaban Cakolli
  7 Përgjigjet
  1029 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:00
 •  
  1, 2, 3nga marakoni
  92 Përgjigjet
  9240 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 19:00
 •  
  nga WebMaster
  17 Përgjigjet
  1440 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 18:58
 •  
  nga WebMaster
  3 Përgjigjet
  1011 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 18:56
 •  
  1, 2nga Malsori
  55 Përgjigjet
  2669 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 3:23
 •  
  nga Petriti
  5 Përgjigjet
  2921 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 3:21
 •  
  nga WebMaster
  2 Përgjigjet
  543 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 3:18
 •  
  nga fioll
  2 Përgjigjet
  670 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 3:17
 •  
  nga fioll
  3 Përgjigjet
  811 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 3:16
 •  
  nga Xhan
  2 Përgjigjet
  6169 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Fri 17 Oct 2014 - 3:15
 •  
  nga Aristogata
  11 Përgjigjet
  1032 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Thu 16 Oct 2014 - 23:40
 •  
  nga WebMaster
  37 Përgjigjet
  2009 Shikime
  myvela dervishaj Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 31 Aug 2014 - 8:58
 •  
  nga Anakonda
  7 Përgjigjet
  488 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 22 Sep 2013 - 3:42
 •  
  nga Anakonda
  4 Përgjigjet
  749 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Mon 27 May 2013 - 19:10
 •  
  nga Anakonda
  4 Përgjigjet
  635 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Mon 27 May 2013 - 19:07
 •  
  nga Anakonda
  0 Përgjigjet
  552 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 25 May 2013 - 19:47
 •  
  nga Anakonda
  2 Përgjigjet
  577 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 25 May 2013 - 19:46
 •  
  nga Anakonda
  1 Përgjigjet
  457 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 25 May 2013 - 19:45
 •  
  nga Anakonda
  1 Përgjigjet
  528 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 25 May 2013 - 19:43
 •  
  nga Anakonda
  7 Përgjigjet
  598 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 25 May 2013 - 19:42
 
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Temë e re Temë e re
 • Kryetemë Kryetemë
 • E Rëndësishme E Rëndësishme