Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Xhemajli kritikon Qeverinë dhe Kuvendin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Xhemajli kritikon Qeverinë dhe Kuvendin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xhemajli kritikon Qeverinë dhe Kuvendin

Shko poshtë

Xhemajli kritikon Qeverinë dhe Kuvendin Empty Xhemajli kritikon Qeverinë dhe Kuvendin

Mesazh nga Alberti Fri 2 Jul 2010 - 5:22

Xhemajli kritikon Qeverinë dhe Kuvendin Thumbnail.php?file=xhemaili1.jpg5_691151243

eputeti i Kuvendit të Kosovës, Emrush Xhemajli ka kritikuar Qeverinë dhe Kuvendin për vonesën e iniciativës së 67 deputetëve për procedim në Kuvend të Projektligjit për plotësimin e Ligjit për Statusin e Familjeve të Dëshmorëve, invalidëve dhe veteranëve të UÇK-së. Xhemajli ka kërkuar nga kryeparlamentari dhe Kryesia e Kuvendit që sa më shpejtë të sillet në procedim në seancën plenare ky projektligj.

Para një viti, ky grup ka marr nismën legjislative për plotësimin e dy amendamenteve që kishin të bënin me të drejtat e familjarëve të dëshmorëve që kanë rënë për liri dhe pavarësi të vendit nga viti 1964 deri më 1991, por sipas tij një gjë e tillë nuk ka ndodhur. Xhemajli gjithashtu është shprehur se ekziston vullneti i mirë nga deputet për shqyrtimin e këtij projektligji por mungon bashkëpunimi.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi