Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktualitete të Ndryshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktualitete të Ndryshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 31 Jan 2023 - 22:46

Aktualitete të Ndryshme


 • Aktualitete të Ndryshme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lajmet e Fundit


  Në këtë kategori do ti gjeni të gjitha lajmet më të reja nga vendi, dhe gjithashtu mundeni edhe ju të postoni lajmet nga më të ndryshmet për vendin tonë.
  3063 Temat
  5041 Mesazhet
  Thu 26 Nov 2015 - 8:05
  WebMaster Kerry: Shqipëria, ‘mentor’ për vendet e tjera të rajonit
 • Lajmet nga Rajoni & Bota


  Lajmet nga Rajoni & BotaNë këtë kategori do të gjeni lajmet dhe informacionet te ndryshme nga Rajoni dhe Bota, dhe gjithashtu edhe ju mund të postoni tema të ndryshme.
  70 Temat
  118 Mesazhet
  Sat 21 Nov 2015 - 0:50
  WebMaster Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave publikoi listën me 153 objekte,
 • Kronikë e Zezë


  Kronikë e ZezëNë këtë nënforum mund të lexoni lajmet të ndryshme rreth Kronikës së Zezë, gjithashtu edhe ju mund të postoni tema.
  155 Temat
  180 Mesazhet
  Thu 26 Nov 2015 - 8:05
  WebMaster Kerry: Shqipëria, ‘mentor’ për vendet e tjera të rajonit
 • Emigracioni


  EmigracioniKy nënforum i'u dedikohet të gjithë emigrantëve Shqiptarë nëpër botë. Diskutime mbi probleme të ndryshme të emigrantëve shqiptarë në botë. Opinione, mendime, hallet, vuajtjet e tyre, histori, ngjarje, përjetime, arritje, qëllime, planet per te ardhmen... 
  16 Temat
  146 Mesazhet
  Wed 7 Aug 2013 - 5:30
  An0nim Kosovë, çështja e shamisë, në dorën e kryeministrit
 • Big Brother Albania


  Lajmet më të reja nga Show më i madh shqiptarë Big Brother Albania, tema të ndryshme, foto, video etj.
  3 Temat
  18 Mesazhet
  Sun 26 May 2013 - 6:04
  Anakonda Një lesbike në “Big Brother” ?
 • Recently shared images


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur