Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Friedrich në Wolfsburg People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Friedrich në Wolfsburg People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Friedrich në Wolfsburg

Shko poshtë

Friedrich në Wolfsburg Empty Friedrich në Wolfsburg

Mesazh nga Alberti Fri 2 Jul 2010 - 5:29

Friedrich në Wolfsburg Thumbnail.php?file=e05b5cb3db2a00777ed6faf64ec52a30_490x320_233715381

Wolfsburg ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit gjerman Arne Friedrich nga Hertha Berlin.

Largimi i Herthas në Bundesliga 2 sezonin e kaluar nënkuptoi se Friedrich do të jetë në shitje dhe Wolfsburg reagoi shpejt para disa klubeve të tjera rreth Evropës, që kishin shprehur interesim pas paraqitjeve të mira të tij në Kampionatin botëror.

Friedrich, 31 vjeç, ka nënshkruar kontratë trevjeçare në Wolkswagen Arena, në transferim me vlerë prej rreth 2 milionë euro.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi