Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Spanja, kampione e botës! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Spanja, kampione e botës! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spanja, kampione e botës!

3 posters

Shko poshtë

Spanja, kampione e botës! Empty Spanja, kampione e botës!

Mesazh nga WebMaster Sun 11 Jul 2010 - 11:47

Spanja, kampione e botës! Hol-espSpanja shpallet kampione e botës, duke mundur në finale Hollandën me
rezultatin e ngushtë 1-0.
Heroi i mbrëmjes është Iniesta, i cili shënoi golin historik në minutën e 117-të.

Takimi i shumëpritur kryesor i eventit Afrika 2010, që nxorri fitues
ekipin iberik, pas një loje të ashpër në të dy pjesët e para dhe në 30
mminutat shtesë, është shoqëruar me plot kartona të verdhë, 8 për
Hollandën dhe 5 për Spanjën.Në minutën e 110-të pas kartonit të dytë të
verdhë,Hetinga del nga loja duke e lënë Hollandën me 10 lojtarë.

Spanja tashmë ndodhet në majën e botës duke rikonfirmuar suksesin dhe
forcën e saj të arritur në kampionatin Europian 2008.

Kampionati botëror është eventi më i rëndësishëm futbollistik që
zhvillohet një herë në katër vjet. Afrika 2010 dhuroi plot emocione,
ndeshje të bukura, finale të parakohshme dhe eliminime të papritura.

Për të mos harruar edhe parashikimet e famshme të oktapodit Paul, që
tërhoqën vëmendjen e mbarë botës. Pas gjetjeve të rezultateve të
ndeshjeve më të rëndësishme, sigurisht që ai u bë një specie VIP...

Nje ndeshje dramatike ku su kurcyen aspak kartonat e ver dhe te kuq per lojtaret.
Po gjithesi
Spanja
e Çon kupen ne qiell


AETHolland0 - 1Spain


half-time(0 -0)

referee :spectators :


Howard Webb (England)84,490

match details
:

15'R.v.Persie Spanja, kampione e botës! Yellow


17'

C. Puyol Spanja, kampione e botës! Yellow

22'M.v.Bommel Spanja, kampione e botës! Yellow


23'

S. Ramos Spanja, kampione e botës! Yellow

28'N.d.Jong Spanja, kampione e botës! Yellow


54'G.v. Bronckhorst Spanja, kampione e botës! Yellow


57'J. Heitinga Spanja, kampione e botës! Yellow


67'

J. Capdevila Spanja, kampione e botës! Yellow

84'A. Robben Spanja, kampione e botës! Yellow


110'J. Heitinga Spanja, kampione e botës! Yellow-red


112'G.v.d. Wiel Spanja, kampione e botës! Yellow


117'J. Mathijsen Spanja, kampione e botës! Yellow[0 -1]A. Iniesta Spanja, kampione e botës! Goal

118'

A. Iniesta Spanja, kampione e botës! Yellow

120'

X. Hernandez Spanja, kampione e botës! Yellow
Spanja, kampione e botës! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Spanja, kampione e botës! 30l12rc Pytje & Përgjigje Spanja, kampione e botës! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Spanja, kampione e botës! Empty Re: Spanja, kampione e botës!

Mesazh nga Binni Sun 11 Jul 2010 - 12:13

ncnncncncnncncncncncncncnncncncncncn :zhduku: me nerva me nerva
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Spanja, kampione e botës! Empty Re: Spanja, kampione e botës!

Mesazh nga Vizitor Sun 11 Jul 2010 - 12:15

Spanja, kampione e botës! 326909 Spanja, kampione e botës! 56739
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Spanja, kampione e botës! Empty Re: Spanja, kampione e botës!

Mesazh nga WebMaster Sun 11 Jul 2010 - 12:16

Spanja, kampione e botës! 398758 Spanja, kampione e botës! 398758 Spanja, kampione e botës! 398758
Spanja, kampione e botës! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Spanja, kampione e botës! 30l12rc Pytje & Përgjigje Spanja, kampione e botës! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Spanja, kampione e botës! Empty Re: Spanja, kampione e botës!

Mesazh nga Binni Sun 11 Jul 2010 - 12:20

Kle@Love shkruajti:Spanja, kampione e botës! 398758 Spanja, kampione e botës! 398758 Spanja, kampione e botës! 398758


me nerva :sa inattttt: :798778: :armati17: :rivelazioni4:
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Spanja, kampione e botës! Empty Re: Spanja, kampione e botës!

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 1:38

medet ku din kta me lujt po ec mo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Spanja, kampione e botës! Empty Re: Spanja, kampione e botës!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi