Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vegjetarianizmi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vegjetarianizmi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vegjetarianizmi

3 posters

Shko poshtë

Vegjetarianizmi Empty Vegjetarianizmi

Mesazh nga Vizitor Sun 25 Jul 2010 - 12:24

Vegjetarianizmi Vegetarianismo01


C'mendim keni per vegjetarianizmin dhe per vegjetarianet? C'fare e shtyen nje person te vendosi te mos konsumoje me mishin?
Mendoni se eshte e drejte nje diete vegjetariane, apo se cikli i natyres
i jep njeriut te drejten te ushqehet me specie te tjera te gjalla?!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vegjetarianizmi Empty Re: Vegjetarianizmi

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 22 Jan 2011 - 11:19

Kalon tek kategoria e kuzhines shqiptare!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vegjetarianizmi Empty Re: Vegjetarianizmi

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 19:59

Un e urrej mishin,pasi ka shume proteina dhe karbohidrate.Un nuk e pelqej mishin pasi,sesi me duket te ha mishin e nje gjallese,nuk e pelqej mishin.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vegjetarianizmi Empty Re: Vegjetarianizmi

Mesazh nga Tonii Sun 26 Feb 2012 - 1:10

koheve te fundit jam ber vegjetarian pasi misherat dhe brumerat me kane demtuar shendetitn
per te jetuar nje jet te shendetsh duhet te konsumojme sa me shum perime
lerini menjan Pizzat, misherat e salcerat etj. si keto sepse demtojne seriozisht
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vegjetarianizmi Empty Re: Vegjetarianizmi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi