Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arti dhe Kultura Tradicionale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arti dhe Kultura Tradicionale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Mon 25 Oct 2021 - 21:03

Arti dhe Kultura Tradicionale


 • Arti dhe Kultura Tradicionale

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Informacione & Evenimente Kulturore


  Informacione & Evenimente KulturoreNë këtë Nënforum do të mundeni të postoni apo të lexoni Informacione të ndryshme, apo edhe Evenimente Kulturore... 
  248 Temat
  384 Mesazhet
  Wed 22 Oct 2014 - 3:37
  Anakonda Ardit Gjebrea sjell ‘Gymysh’-in në Shqipëri
 • Arti & Artizanati Shqiptar


  Arti & Artizanati ShqiptarNë këtë nënforum mundeni të bashkbisedoni në lidhje me Artet Shqiptare, fushat e ndryshme te tyre dhe artistët e shquar Shqiptar...
  18 Temat
  98 Mesazhet
  Wed 26 Sep 2012 - 4:30
  Anakonda Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë
 • Arkitektura & Inxhenjeria


  Arkitektura & InxhenjeriaNe kete Kadegori mundeni te sjellni gjithcka qe i perket Inxhinjerise edhe Arkitektures .Programe Dizajno e shum gjera te tjera qe i perkasin kesaj Kadegorie
  7 Temat
  50 Mesazhet
  Wed 26 Sep 2012 - 4:30
  Anakonda Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë
 • Traditat edhe Zakonet


  Traditat edhe ZakonetShume tradita dhe zakone ne brendesi te nje trualli shqiptar, qe gjithsesi na kane perfaqesuar me nder ne vite. Komente, mendime, opinione mbi traditat e zakonet.
  170 Temat
  862 Mesazhet
  Wed 22 Oct 2014 - 3:12
  Anakonda Dasma korcare....
 • Dedikuar trojeve Shqiptare


  Dedikuar trojeve ShqiptareÇdo gjë mbi trojet shqiptare: Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Çamëria. Çfarë i bën trojet nga vini ju më të veçanta?
  15 Temat
  51 Mesazhet
  Wed 22 Oct 2014 - 1:48
  Anakonda Vendlindja e Skënderbeut sipas legjendave popullore
 • Kuzhina Tradicionale Shqiptare


  Kuzhina Tradicionale ShqiptareNë këtë kategori mund të gjeni Receta gatimi shqiptare, Rast i mirë për kuzhineret të postojnë recetat e tyre speciale.
  80 Temat
  2113 Mesazhet
  Fri 13 Nov 2015 - 23:05
  Anakonda Kuzhina Tradicionale
 • Kuzhinat e Huaja


  Kuzhinat e HuajaNë këtë nënforum mund të flisni vetëm për ushqimet e kuzhinave të huaja, receta te ndryshme etj.
  16 Temat
  75 Mesazhet
  Thu 23 May 2013 - 4:07
  Anakonda Receta te shpejta.

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur