Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

+5
Tonii
Aristogata
aLbinna.
WebMaster
Poeti Dhimbjes
9 posters

Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! I_vote_lcap43%Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! I_vote_lcap14%Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! I_vote_lcap43%Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! I_vote_lcap0%Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 7
 
 

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 31 Jul 2010 - 1:57

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga WebMaster Sat 31 Jul 2010 - 2:08

Proza me pelqen shume po poezia ka karakterin e shprehjes se fjaleve
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga aLbinna. Sat 31 Jul 2010 - 6:26

Te dyjaa me pelqejn , pergjithsi me pelqen te lexoj !
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Aristogata Sat 31 Jul 2010 - 6:28

Te dyja me pelqejne por me shum anoj nga poezia ,ajo ka efektin tingullor qe te zgjon me shum ndjenja
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Vizitor Sat 31 Jul 2010 - 6:52

poezia
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Tonii Sat 31 Jul 2010 - 9:27

tek lexoja nje poezi
ndjeva rrahje te shpeshta ne zemer
vargjet flisnin per dashurin
autore ishte nje emer .... natyrisht qe me pelqen poezia
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Hera Sat 31 Jul 2010 - 11:48

proza sepse perputhja e vargjeve ne fund gjate leximit eshte e perkryer...
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Ajo goca Thu 5 Aug 2010 - 22:29

poezia
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga [M!mO] Sat 7 Aug 2010 - 10:18

poezia ....
[M!mO]
[M!mO]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mitrowice
Postime Postime : 705
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : msn, muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Vizitor Sat 7 Aug 2010 - 10:25

poezia
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 7 Aug 2010 - 14:18

Edhe mua te dyja shume me pelqejne dhe nuk arrij ti ndaj dot lehte...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 5:02

Poezia pasi shume here kriojoj poezi,dhe shpreh ndjkenjat e mia.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?! Empty Re: Cila ju pelqen me shume, Poezia apo Proza ne letersine Shqiptare?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi