Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila embelsire ju pelqen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila embelsire ju pelqen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cila embelsire ju pelqen

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga WebMaster Sun 25 Jan 2009 - 12:17

Cila embelsire ju pelqen Immagine%20200


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sun 6 Dec 2009 - 6:36, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Sun 25 Jan 2009 - 12:30

sjam shume fane e embelsirave
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Gerushi Sun 25 Jan 2009 - 12:49

Hmmm cfar embelsire me pelqe mua :vaske: :hehe:
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Sun 25 Jan 2009 - 13:47

muaaaaaaaaaaaaaa te gjitha vdes per embelsira po me shume torte me peta :hehe:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Gerushi Sun 25 Jan 2009 - 14:07

Bakllavaja e bome vet i lepij ene gishtat
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga WebMaster Sun 25 Jan 2009 - 22:24

kjo eshte per gerin te befteCila embelsire ju pelqen Baklava1lf4
mir yllo hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vellai Mon 26 Jan 2009 - 2:36

jam shum sexomanis
edhe si i tidhe me peqen
gjeja me e embel qe kane femrat
:hehe:
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Feb 2009 - 21:26

embelsiraaaa sy buthiiii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Shaban Cakolli Tue 10 Feb 2009 - 1:02

te shijshme keto embelsirat,i preferoj
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga alketa Tue 10 Feb 2009 - 4:22

torte me çokollate... vdes per te
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga jona Tue 10 Feb 2009 - 5:59

cdo emelsir me cokollat
jona
jona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 261
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga WebMaster Tue 10 Feb 2009 - 6:04

torte me arra

i marrim 6 veze dhe 24 luge sheqer i perzijme dhe i hedhim qumshtin vajin dhe i perziejme i hedhim miellin perziejme pastaj duke perzier hedhim arra te grira ja shtrydhim ni limon dhe e pjekim dhe i pergatisim sherbetin me 2 gota uje dhe 2 gota sheqer dhe 1 sheqer vanile dhe e ziejme ia hedhim edhe torta e ftohte por edhe sherbeti

po deshet bejeni
Cila embelsire ju pelqen 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cila embelsire ju pelqen 30l12rc Pytje & Përgjigje Cila embelsire ju pelqen 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vellai Tue 10 Feb 2009 - 6:14

e kam then njiher ca me pelqen me shume
emelsina e femnave :hehe: :hehe: :hehe:
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Erisa Tue 10 Feb 2009 - 6:39

Sultjashi :gezim:
Erisa
Erisa
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Munich, Germany
Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 31

http://hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Tue 10 Feb 2009 - 9:39

embelsir sy budhiiiii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Gerushi Tue 10 Feb 2009 - 10:44

Hapesira shkruajti:Sultjashi :gezim:
Ka embelsir me te mire se xemla ime :loveu:
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Wed 6 May 2009 - 22:01

gjithatt, vetme ems shum me vishnje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 6:42

shendetli
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 6:43

me cokolladd
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 7:10

bakllavaja
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga gesti Thu 7 May 2009 - 7:17

pengjiri :gezim:
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 7:21

ballokume
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 8:05

tatli
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 7 May 2009 - 8:45

hasudja,se aty kom lone dhe leke dikur 😢
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 8:46

kadaifi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 7 May 2009 - 8:47

merimonga me sheqer :lol:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 8:48

me pelqejn shum po ska kush qe ti gatuaj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 8:51

embelsira ime e preferuar eshte torta me akull
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 8:52

bakelllvvv
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 8:54

pasta shu
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 8:55

ma bej njeeeeeeeeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 9:19

hahaha.ket sdi me e ber .e ble te gatshme
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 9:22

ska gje , me bej tii si duashh edu uneeeeeeeeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 9:23

kur te vish per drek me nusen ateher do te bej ter ato embelsira
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 9:25

ooooooooooooooooooooooooooooooo

cila embelsir ju pelqenn : edu nje por ajo nusen qe do mar une sdo i bej do i bej nena e vet at dortenn jo nusjaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 9:56

tollumba
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 9:57

asnjera
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 9:57

torte em vishnje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Aristogata Thu 7 May 2009 - 9:58

tort me kakao
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Vizitor Thu 7 May 2009 - 9:58

torte me asgje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila embelsire ju pelqen Empty Re: Cila embelsire ju pelqen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi