Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht...

2 posters

Shko poshtë

Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht... Empty Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 10 Aug 2010 - 2:04

Pershendetje te gjitheve.

Sikurse mundeni ta kuptoni edhe per nga vete emri i temes qe sapo kam hapur, kjo teme lidhet me shume me anetaret qe shkruajn poezi apo tregime...
Ndaj ne qofte se nuk do te kishte ndonje problem, do te kisha deshire qe te gjithe ju qe thurni vargje poezie apo mbushni faqe te bardha me tregimet dhe prozat tuaja personale, te n'a tregonit:
''Titullin apo tematiken e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht...''

Sinqerisht me respekt:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht... Empty Re: Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 10 Aug 2010 - 2:06

Personalisht, mbreme sapo perfundova nje poezi me tematike shoqerore, qe e titullova:
''Se sa dhe si vuajta, mund t'a shihni ne lotet e mi !!!...''
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht... Empty Re: Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 10 Aug 2010 - 6:34

Ne keto momente sapo kam nisur te thur nje poezi qe e kam titulluar:
''AMANETI I MERGIMTARIT''
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht... Empty Re: Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht...

Mesazh nga Emona Wed 12 Oct 2011 - 6:29

Tema Leviz tek Kategori e Letersis.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht... Empty Re: Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 25 Oct 2011 - 1:01

Eshte nje poezi kushtuar plot mall, fshatit tim ku jam lindur dhe qe e kam titulluar, ''Kengen e Qyqes, degjoj nga larg''...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht... Empty Re: Titulli apo tematika e poezis apo tregimit, qe keni shkruar se fundmi, apo qe jeni duke shkruar momentalisht...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi