Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

+9
Sergio
Arush
Doktori
Aristogata
Dua
WebMaster
Edi7
Poeti Dhimbjes
kasperi
13 posters

Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga kasperi Sun 29 Aug 2010 - 0:36

e bera kete teme per arsye se shume meshkuj jane kuzhinjera te mire,mirpo shume gra ju thojne burrave mos u perziej ne kuzhine se kjo eshte pune per gra

qfare mendoni ju
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 29 Aug 2010 - 0:52

Kur gruaja ne shtepi i thote burrit mos u peziej ne punet e kuzhines, sepse kjo eshte pune per gra, jam 100 % dakord me kete fjale te gruas.
Eshte e vertete ka shume nga ato burra, qe jane kuzhiniere te mire, por nje gje te tille e bejne se e kane pune, ndersa ne shtepi i takon vetem amvises qe te merret me kuzhinen.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Edi7 Sun 29 Aug 2010 - 1:00

joooooooo,,vetem gruaja

Edi7
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : sh.b.sh
Postime Postime : 596
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : futbolli..femrat..makinat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga WebMaster Sun 29 Aug 2010 - 1:02

pse jo eshte gje e bukur kur ka bashkpunim ne nje familje edhe pse disa gjera jan te ndara
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 29 Aug 2010 - 1:04

Bashkepunimi eshte dicka tjeter njehere ne nje kohe, por nuk e shoh te arsyeshme qe te jete i gjithehershem...

:tokeee:
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Vizitor Sun 29 Aug 2010 - 1:29

te dy bashke mendoj una 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Dua Sun 29 Aug 2010 - 1:31

hec mo se vec per te gatuar esht,jo po kot te marrin pjes dhe komshijt...gruaja esht me e pershtatshme,nqs nuk ka kohe gruaja sherbyesja [smile_1]
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Vizitor Sun 29 Aug 2010 - 1:44

DASHURIA FILLON NGA STOMAKU THOTE NJE FJALE E VJETER
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Aristogata Sun 29 Aug 2010 - 2:22

shum mir e ke then tironci hahaha
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga kasperi Sun 29 Aug 2010 - 2:25

po qka nese gruaja eshte e zene a duhet ta presesh,mendoj qe vete duhet ta pregaditesh e mos te duroi nga uria
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Doktori Sun 29 Aug 2010 - 3:12

nese don dhe burri pse te mos marr pjess
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Arush Sun 29 Aug 2010 - 3:24

po normal, burrat gatuajn me mir se femrat popcorn
Arush
Arush
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 588
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga WebMaster Sun 29 Aug 2010 - 3:26

[smile_1] Ku e pe ti qe gatuajne mire ore arushi pse ne femrat domethene jemi kot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Sergio Sun 29 Aug 2010 - 3:27

une mendoja se gruja vetem :siurdho:
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Tonii Fri 17 Sep 2010 - 10:44

pse ca ka, ca djem e kan per turp te gatujn , ska gje , nqs burri esht i zoti zoti pse jo le te gatuj
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga albushi Mon 20 Sep 2010 - 6:15

Une mendoj se ka lezet edhe ushqimi edhe kuzhina , per dy trupa e nje shpirt , gruaja dhe burri kur jan ne kuzhin
albushi
albushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : GJakove
Postime Postime : 306
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Skijatore ne breg te detit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Ajo goca Fri 5 Nov 2010 - 22:24

mua me plq shume qe te marrin pjese te dy ne gatim do ishte shume bukur por me teper zbavitese
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Anakonda Mon 27 Feb 2012 - 18:54

Sic ke me te,pasi burrat jane te paret qe ulen ne tavoline.Burrat e grate jane te barabarte,e se kan per detyre vetem te ulen e te hane.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi Empty Re: A duhet te marrin pjese edhe burri edhe gruaja ne pregaditjen e ushqimit,apo vetem gruaja ne shtepi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi