Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Robinho lojtar i Milanit?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Robinho lojtar i Milanit?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robinho lojtar i Milanit?

2 posters

Shko poshtë

Robinho lojtar i Milanit?  Empty Robinho lojtar i Milanit?

Mesazh nga Binni Mon 30 Aug 2010 - 9:27

Robinho lojtar i Milanit?  F.0830185805717_m

Robinho është shumë pranë kalimit të tij te gjiganti italian, Milani, pasi që me Manchester Cityn tani është duke negociuar edhe superagjenti Mino Raiola.

Sipas Il Corriere dello Sport, Raiola dëshiron t’u ndihmojë Rossonerëve edhe pse nuk është specifikisht agjent i Robinhos, pasi që ka punuar në transferimin e Balotellit te City dhe të Ibrës te Milani.

Milani ka qenë tepër aktiv ditëve të fundit, pasi që ka siguruar shërbimet e Zlatan Ibrahimovic. Megjithatë, duket se kuq e zinjtë kanë edhe disa punë të pa përfunduara në merkato, pasi që nesër pritet të zyrtarizohet transferimi i brazilianit Robinho në San Siro.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Robinho lojtar i Milanit?  Empty Re: Robinho lojtar i Milanit?

Mesazh nga Edi7 Mon 30 Aug 2010 - 9:36

mire se te vije edhe robinjooo...FORCA MILANNNNN

Edi7
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : sh.b.sh
Postime Postime : 596
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : futbolli..femrat..makinat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi