Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa me pelqen.. - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa me pelqen.. - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa me pelqen..

+70
Princ
Ailin
Lazdrane
Arian 123
Xhan
Anakonda
Next
sheki
Almira
Mistreci_VL
Bukurosh-Djal
Ariel
CuN@BosS/
Shkembi
Erii
Klio
Yll Qielli
Free spirit
Aяtємιѕα
T_o_n_i
tipi engjellor
Medina
Leo_uk
Katniss
Intriganti
EMI
Gjeto Gjetani
eGo0sTyle
EpiKada
Golden
Emona
hami
Durrsaku
dajti modh
Docteur
Albert
AlBora
Maksi
xhoni_bravo
tironse
Daku
Arabela
Yulia
Prada
Poeti Dhimbjes
Selda
**Jeta**
Darius
Єямєℓiиdå
bobi 10
Shaban Cakolli
/:UserCode"
Dita
a70
Gjarperesha
alketa-fr
pexha
Binni
Neta E
WebMaster
Dua
Tonii
kasperi
aLbinna.
leta
Edi7
Aristogata
LaDescarada
Alberti
Sergio
74 posters

Faqja 4 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Sa me pelqen..

Mesazh nga Sergio Fri 3 Sep 2010 - 22:51

First topic message reminder :

nje spot
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Vizitor Fri 12 Nov 2010 - 6:55

te mendoj per femijerine time
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga bobi 10 Fri 12 Nov 2010 - 9:19

[You must be registered and logged in to see this link.]


kenget e vendit TIM


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga alketa-fr Fri 12 Nov 2010 - 9:22

ky forum..
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Neta E Sat 13 Nov 2010 - 2:56

Bukuria shpirterore
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 23 Nov 2010 - 10:52

Schiller
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Darius Tue 23 Nov 2010 - 10:55

sa me pelqen kur shikoj qe disa njerez e kane zemren e bardhe
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Tonii Tue 23 Nov 2010 - 10:57

sa me pelqen ti fus nje gjum :sleep:
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga **Jeta** Mon 7 Mar 2011 - 12:59

Shiuuuuuuuuuuuuuuu......ah sa e duaaaaaaaaa..i like............
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Selda Mon 7 Mar 2011 - 13:02

sa me pelqen kur me thua naqe me shkrin krejt luletyyyyy
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 7 Mar 2011 - 13:03

Sa me pelqen ky emri yt Selda, pasi me duket teper i vecante...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Selda Mon 7 Mar 2011 - 13:04

Saimiri shkruajti:Sa me pelqen ky emri yt Selda, pasi me duket teper i vecante...

Sa me pelqen me te thane qe esht marre nga nje film turk nana e ka pas fiksim
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Prada Mon 7 Mar 2011 - 13:13

vertet edhe mua me pelqe ky emri *selda*
pse nuk gjeta askund prezantimin tuaj
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Selda Mon 7 Mar 2011 - 13:19

Prada shkruajti:vertet edhe mua me pelqe ky emri *selda*
pse nuk gjeta askund prezantimin tuaj

me pelqen me te thane qe klea e ka cu tek lagja klea love dhe asht tema Cudirat e botes se Seldes dica e tille
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Prada Mon 7 Mar 2011 - 13:46

sa me pelqejn tani kto shkodranet
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Yulia Mon 7 Mar 2011 - 13:52

Sa me pelqen te rri me motren time
Yulia
Yulia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 519
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/08/2010
Hobi Hobi : te fle gjume :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga kasperi Tue 22 Mar 2011 - 6:53

sa me pelqen kur jemi aktiv dhe jemi numer i madh online
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 6:58

,,si ishim me perpara hophooopi hophooopi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Daku Tue 22 Mar 2011 - 7:00

Kur shikoj çifte 40-50 vjeçaresh qe jane te kapur dore per dore :)
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 7:02

sa me pelqen kur flasin me te hedhura se sma ndjen fare qesh qesh qesh qesh qesh celebrate005 celebrate005 celebrate005
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Daku Tue 22 Mar 2011 - 7:14

Me pelqen qe ka goca te zgjuta ne qarkullim akoma excited
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 7:15

,,komunikimi yne aq i bukur deri sa lejove te hynin ne mes koketulet :59654: :59654: :59654: :59654:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga kasperi Tue 22 Mar 2011 - 7:23

sa me pelqen kenga sinanit dhe shyhretes-knoma kengen e shqiperise :5454787:
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Tonii Wed 23 Mar 2011 - 11:07

sa me pelen te degjoj reggae ne plazh celebrate005 excited
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Selda Wed 23 Mar 2011 - 11:11

sa me pelqen qe jena bashke
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga tironse Wed 23 Mar 2011 - 11:16

sa me pelqe me qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga xhoni_bravo Wed 23 Mar 2011 - 11:18

kjo larte eshte njeri i thjeshte qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Mar 2011 - 11:29

shiu kur bie se ske tjeter ca me bo vec ashtu qesh celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 26 Mar 2011 - 10:38

Qetesia
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Selda Sat 26 Mar 2011 - 10:42

sa me pelqen cdo gja e jotja
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Maksi Sat 26 Mar 2011 - 10:44

njera ktu qesh 00027003 qesh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Selda Sat 26 Mar 2011 - 10:46

sa me pelqen zemra jeme qe asht ktu
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Maksi Sat 26 Mar 2011 - 10:47

ajo.............
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Selda Sat 26 Mar 2011 - 10:49

sa me pelqen qe hyne ne jeten teme kaq thjesht
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga kasperi Fri 13 May 2011 - 8:38

sa me pelqen :saunaa: nuk me nzjerr dot njeri nga ketu qesh
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga WebMaster Fri 13 May 2011 - 8:44

Sa me pelqen kjo nate sonte


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga kasperi Fri 13 May 2011 - 8:46

sa me pelqen ta skuqi dike whackbutt
qesh qesh
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga WebMaster Fri 13 May 2011 - 9:00

Sa me pelqen gjithcka qe me rrethon


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Maksi Fri 13 May 2011 - 9:01

te fitoje dhe njehere ai edi rama
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga bobi 10 Fri 13 May 2011 - 9:33

''Duke hapur brazda me penen parmende

Ku te mbjell trendelina,une per shpirtin tend.

L.S.


Edituar për herë të fundit nga bobi 10 në Fri 13 May 2011 - 9:40, edituar 1 herë gjithsej


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga AlBora Fri 13 May 2011 - 9:37

aij 724516
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa me pelqen.. - Faqe 4 Empty Re: Sa me pelqen..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi